TeknoDiot.com
   
   

PUBG’den Yeni Bir Etkinlik: Zırhlandırılmış UAZ

PUBG'den Yeni Bir Etkinlik: Zırhlandırılmış UAZ

PlayerUnknown’s Battlegrounds PC sürümünün test sunucusuna getirilen yeni bir yamada zırhlandırılmış UAZ göreceğiz.

Pubg’den ilk defa gördüğümüz yeni bir etkinlik geliyor. PUBG oyuncularının bildiği üzere oyun içerisinde yer alan UAZ isimli jeep şeklinde bir araç yer alıyor ve bu araç zırhlandırılmıştır. PUBG Crop yaptığı duyuru ile oyuna yeni bir UAZ getireceğini ve bu aracında yüksek zırhlı olacağını belirtti. Yeni aracın Savage haritasını kutlama amacıyla geleceğini duyuran geliştirici ekip, zırhlı UAZ’nin çok yakında oyunculara sunacağını belirtti.

[ilgiliicerik icerik_id=”15617″]

PUBG'den Yeni Bir Etkinlik: Zırhlandırılmış UAZ

Ayrıca oyuna üç farklı kask daha gelecektir. Bu kasklar zırhlı UAZ’nin içerisinde yer alacak. Belirtilen kasklar, oyuncuların kafasını birinci seviyede koruyacak. Oyunda yer alan araçlara silah da takabilme gibi özellikler üzerinde de düşünen PUBG Corp, konuyla ilgili henüz bir bilgi paylaşmış değil. Konuyla ilgili Reddit’e sızıntılar olsa da tam bir bilgi mevcut deyildir. Aşağıdaki fotografta Uazı şeklen göreceksiniz.

PUBG'den Yeni Bir Etkinlik: Zırhlandırılmış UAZ

*Yeni zırhlı UAZ’nin görüntüsüne buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.