PUBG Çöl Haritası Sizlerle! (Video-Galeri) - TeknoDiot.com

PUBG Çöl Haritası Sizlerle! (Video-Galeri)

Abone Ol 

Dünyada son zamanlarda en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG’ye yeni bir güncelleme geldi. PUBG 1.0 olarak. Zaten henüz resmi olarak çıkışını yapmamıştı.

Dün düzenlenen The Game Awards, yani Yılın Oyun Ödülleri töreninde bir çok duyuru gerçekleşti. PUBG zaten erken erişimde 20 milyona yakın oyuncusu bulunuyordu. Dün duyurular yapıldı ve PUBG 1.0 ile oyunun erken erişimden çıkacak olması oldu. Steam’in popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds artık erken erişimden çıkarak ilk resmi güncelleme ile PUBG 1.0 sürümü ile çıkışını gerçekleştirecek.

 

PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 ile birlikte oyuncuları bir çok yenilik bekliyor, beklenen yeniliklerden biride PUBG’ye yeni bir haritanın gelmesi: “Çöl Haritası”. PUBG’nin yapımcı şirketi Bluehole dün yeni haritayı PUBG Test Sunucusu‘nda hizmete açtı. YouTube’dan da Refear TV kanalı hemen yeni haritayı inceleme yoluna koyulmuş ve güzel bir video ortaya çıkarmış. Yeni çöl haritasının detaylarına bakmak isterseniz hemen aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/n2x4c-cVicU

Göz atın:   Fallout 76 İçin 2021 Yılında Yapılacak Yenilikleri Paylaştı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu