PUBG Çöl Haritası Sizlerle! (Video-Galeri) - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

PUBG Çöl Haritası Sizlerle! (Video-Galeri)

PUBG Çöl Haritası Sizlerle! (Video-Galeri)

Dünyada son zamanlarda en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG’ye yeni bir güncelleme geldi. PUBG 1.0 olarak. Zaten henüz resmi olarak çıkışını yapmamıştı.

Dün düzenlenen The Game Awards, yani Yılın Oyun Ödülleri töreninde bir çok duyuru gerçekleşti. PUBG zaten erken erişimde 20 milyona yakın oyuncusu bulunuyordu. Dün duyurular yapıldı ve PUBG 1.0 ile oyunun erken erişimden çıkacak olması oldu. Steam’in popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds artık erken erişimden çıkarak ilk resmi güncelleme ile PUBG 1.0 sürümü ile çıkışını gerçekleştirecek.

 

PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 ile birlikte oyuncuları bir çok yenilik bekliyor, beklenen yeniliklerden biride PUBG’ye yeni bir haritanın gelmesi: “Çöl Haritası”. PUBG’nin yapımcı şirketi Bluehole dün yeni haritayı PUBG Test Sunucusu‘nda hizmete açtı. YouTube’dan da Refear TV kanalı hemen yeni haritayı inceleme yoluna koyulmuş ve güzel bir video ortaya çıkarmış. Yeni çöl haritasının detaylarına bakmak isterseniz hemen aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/n2x4c-cVicU

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (4 Aralık – 10 Aralık)

Buğra Noyan

WhatsApp Numara Kaydetmeden Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

Genetik Mühendislik Sayesinde Obezite Tarih Olabilir

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.