TeknoDiot
     
     
     

PUBG Bazı Ülkelerde Yasaklanabilir!

PUBG Bazı Ülkelerde Yasaklanabilir!

Playerunknown’s Battlegrounds, PC platformunda kısa bir sürede oldukça büyük satış rakamlarına ulaşarak en çok oynanan oyun haline geldi.

Steam’in en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan CS:GO ve Dota 2’yi sollayan Playerunknown’s Battlegrounds, 20 milyon indirmeye yaklaştı. En son 15 milyon oyuncu ile hedefine doğru ilerlemekte.

https://teknodiot.com/playerunknowns-battlegroundsda-yeni-donem-4804.html

Çin İçin Kötü Haber!

Steam‘de en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olmuş durumda. Dünyanın her bölgesinden oyuncusu olan oyunun, Çin bölgesi ise şu sıralar oyun ile alakalı kötü günler geçiriyor. Çin bölgesinden oldukça fazla oyuncuya sahip olan oyun, söylenenlere göre oyun Çin bölgesinde yakın zamanda yasaklanabilir. Bu yasaklamanın Çin ve etrafındaki ülkeleri etkileyeceği söyleniyor.

Bazı ülkelerde yasaklanabilir uyarıları sosyal medya sitelerinde yapılmakta. İlk yasaklanacak ülkelerden biri de Çin devleti. Her zaman ilk sırada yer almaya alıştı. Playerunknown’s Battlegrounds oyunun Çin’de geleceği pek parlak değil

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oppo’dan İlgi Çekici Bir Patent Daha: Kızaklı Çift Ekranlı Telefon

Buğra Noyan

Yeni iPhone Modellerinin AnTuTu Sonuçları Belli Oldu!

Yusuf Karcılar

Magic: ManaStrike Yeni Kahramanları: Vivien Reed ve Teferi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.