PUBG Bazı Ülkelerde Yasaklanabilir! - TeknoDiot.com

PUBG Bazı Ülkelerde Yasaklanabilir!

Abone Ol 

Playerunknown’s Battlegrounds, PC platformunda kısa bir sürede oldukça büyük satış rakamlarına ulaşarak en çok oynanan oyun haline geldi.

Steam’in en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan CS:GO ve Dota 2’yi sollayan Playerunknown’s Battlegrounds, 20 milyon indirmeye yaklaştı. En son 15 milyon oyuncu ile hedefine doğru ilerlemekte.

https://teknodiot.com/playerunknowns-battlegroundsda-yeni-donem-4804.html

Çin İçin Kötü Haber!

Steam‘de en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olmuş durumda. Dünyanın her bölgesinden oyuncusu olan oyunun, Çin bölgesi ise şu sıralar oyun ile alakalı kötü günler geçiriyor. Çin bölgesinden oldukça fazla oyuncuya sahip olan oyun, söylenenlere göre oyun Çin bölgesinde yakın zamanda yasaklanabilir. Bu yasaklamanın Çin ve etrafındaki ülkeleri etkileyeceği söyleniyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bazı ülkelerde yasaklanabilir uyarıları sosyal medya sitelerinde yapılmakta. İlk yasaklanacak ülkelerden biri de Çin devleti. Her zaman ilk sırada yer almaya alıştı. Playerunknown’s Battlegrounds oyunun Çin’de geleceği pek parlak değil

Göz atın:   PUBG'de Yapılabilecek Yeni Hareketler Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu