PUBG, 7 Mayıs Güncelleme Notları

Codename: Savage Etkinliği Geri Dönüyor (Yeni Bir İsim ile). Detaylar bu haberimizde. İşte PUBG 7 Mayıs güncelleme notları;

[ilgiliicerik icerik_id=”16570″] [ilgiliicerik icerik_id=”16526″]

PUBG, 7 Mayıs Güncelleme Notları

Codename: Savage Etkinliği Geri Dönüyor (Yeni Bir İsim İle)

Yeni 4x4km ada haritamız, test sunucularına geri dönüyor ve bu sefer yeni bir ismi var.

“Codename: Savage” başlıklı blog yayınlarımızda (burada bölüm 1, bölüm 2 burada) açıkladığımız gibi, bu yeni harita, Tayland ve Filipinler’de bulunanlar dahil olmak üzere Güneydoğu Asya’daki çeşitli adalardan esinlenmiştir. Bu ilhamı yansıtmak için, iki kelimelik bir hodgepodge kombinasyonunu icat ettik:

İlk olarak, “eğlence:” için Tayca sözcük สนุก (“sah-nook” gibi telaffuz edilir) İkincisi, Filipino (Tagalog) kelimesi “chicken:” manok (“mah-nok” olarak telaffuz edilir)

İkisini birleştirin ve Codename olsun: Savage’ın yeni adı: Sanhok (“sah-nok” olarak telaffuz edilir). Bizi hızla büyüdü ve umarız hepiniz onu sevdiğimiz kadar seviyoruz!

PUBG, 7 Mayıs Güncelleme Notları

Şimdi gerçek haberlere gidelim. Sanhok’ta yeni bir test turu açmak üzereyiz ve bu defa PUBG’nin bir kopyasının sahibi olan herkes oynayabilecektir – Kapalı Deneysel Sunucuyu “Deneysel Sunucuyu” çeviriyoruz. Steam kütüphanenizde yakın bir zamanda.

Test Programı

TEST BAŞLATIYOR: 10 Mayıs Perşembe ,19:00 PDT (Pasifik Yaz Saati) /  11 Mayıs Cuma, 04:00 CEST (Orta Avrupa Yaz Saati) / Mayıs 11 Cuma, 11:00 KST (Kore Standart Saati)

TEST BİTİYOR: 14 Mayıs Pazartesi, saat 4:00 PDT (Pasifik Yaz Saati) / 14 Mayıs Pazartesi, saat 13:00 CEST (Orta Avrupa Yaz Saati)/ Mayıs 14 Pazartesi 08:00 KST (Kore Standart Saati)

Sanhok’un tam lansmanı artık sadece birkaç ay sürerken, test kullanıcılarının bize verdiği geri bildirimlere dayanarak çok sayıda değişiklik yapmayı umuyoruz, bu yüzden lütfen katılın!

Göz atın:   Bugün Steam'de Çıkan Oyunlar (9 Mayıs)
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu