TeknoDiot.com
   
     

13 Mart Tarihinde PUBG’ye Gelen Güncellemede Neler Var? (9.1GB)

13 Mart Tarihinde PUBG'ye Gelen Güncellemede Neler Var? (9.1GB) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

Oyun severler için 13 Mart 2018 tarihinde PUBG‘ye 9.1 GB’ lık güncelleme geldi peki bu güncellemede neler var? Bu haberimizde bu konudan bahsedeceğiz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. PUBG inanılmaz ötesi bir performans göstererek geçtiğimiz günlerde rekor üstüne rekor kırmıştır. Pubg’ ye bu sabah gelen güncellemenin boyutu 9.1 GB. Peki neler geldi bu güncelleme?

[ilgiliicerik icerik_id=”8060″]

[ilgiliicerik icerik_id=”10939″]

13 Mart Tarihinde PUBG'ye Gelen Güncellemede Neler Var? (9.1GB) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

1.PUBG oyunu içine arkadaş listesi eklendi. Bundan sonra Steam’de arkadaş olmadan oyun içinde 50 kadar kişiyle arkadaş olabilirsiniz. Arkadaş listesi tek taraflı ve takipçi konseptinde geliştirildi.

2.Oyunda yer alan bazı evlerin çatılarına delikler açarak, çatıdan binanın içine girme özelliği getirdi. Bilindiği üzere bazı evlerin çatılarında delik var ve binanın içine girilebiliyorduk böylece bu sayı dahada çoğaldı.

3.Ana menüye sesli sohbet eklendi. Oyun içinde arkadaşlarınızla konuşabiliniyor ancak oyunun ana menüsünde konuşulmuyordu.

4.Oyunda artık duygularınızı ifade edebileceğiz. Ayrıca12 duygu animasyonu eklendi.

5.Bildiğiniz üzere oyuncu vurulduğunda mavi kan etkisinin kırmızı kan etkisinden daha çok görünüyordu, bu engellendi.

6.Uçak motor sesi için Doppler efekti uygulandı. Motorun sesi artık mesafeye ve hareket yönüne bağlı olarak değişiyor.

7.Oyuncuları sinir eden bir durum olan atlama ve tırmanma sırasında yaşadığı “aniden ölme sorunu” düzeltildi.