TeknoDiot
   
   

PUBG 1.0 Sürümünün İlk Yaması Yayınlandı

PUBG 1.0 Sürümünün İlk Yaması Yayınlandı

Steam’in en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan PUBG, beta sürecinde rekor üstüne rekor kırmıştı. PUBG’ye geçen haftalarda v1.0 sürümü ile güncellenmişti ve oyun resmi şekilde oyuncular ile buluşmuştu. PUBG 1.0 sürümünün ilk yaması yayınlandı.

Steam‘de satış rakamlarının altını üstüne getirmişti. PUBG oyunu uzun zaman Beta sürecindeydi ve bu rekorlar bu süreçte kırıldı. Geçen haftalar içerisinde PUBG’ye 1.0 güncellemesi gelerek oyun resmi şekilde yayınlanmış oldu. Bu yeni güncelleme ile, tekrar oynatma sisteminde oyuncular öldükten 3 dk sonra replay görüntülerine erişebilecekler.

PUBG 1.0 Sürümünün İlk Yaması Yayınlandı

https://teknodiot.com/pubgde-buyuk-temizlik-yapildi-2-8610.html

PUBG’ye yeni gelen Çöl Haritası: Miramar haritasında mevcut olan hatalardan bazları da yeni yama ile giderildi. PUBG’de şuanda toplam 15 milyona yakın oyuncu indirmiş durumda ve bu indirime sayısının büyük çoğunluğu Beta sürecindeydi. PUBG şimdi resmi şekilde yayınlandı ve ilerleyen zamanlarda da oyuncu sayısında rekor kırması bekleniyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri PUBG 1.0 yama notlarıyla baş başa bırakıyoruz.

https://teknodiot.com/pubgye-yeni-bir-harita-yolda-adriatic-geliyor-8060.html

PUBG Update 1 Yama Notları

– Harita seçim oranı Erangel ile Miramar için eşit hâle getirildi.

– Replay sistemi yenilirken, oyuncular artık tekrarları öldükten 3 dakika sonra izleyebilecek. Bu uygulamanın sebebi ise öldükten hemen sonra takım arkadaşıyla konum paylaşma durumunun önüne geçilmesi olarak gösterildi.

Hata Düzeltmeleri ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

– Miramar haritasında gözükmeyen bina ve nesneler düzeltildi.

– Replay görüntülerin hataya sebep olma durumu giderildi.

– Oyuncuların BP kazanamaması sorunu düzeltildi.

– Düştükten sonra oyuncuların aniden ölmesi sorunu düzeltildi.

– Mermilerin belli çitleri delip geçememesi sorunu giderildi.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.