TeknoDiot
     
     
     

PS4 PS Plus Ücretsiz Oyunlar – Şubat 2018

PS4 PS Plus Ücretsiz Oyunlar - Şubat 2018

Sony, PlayStation kullanıcılarını sevindirecek bir haber ile karşımızda. Şubat ayı için bedava oyunlarını açıkladı. İşte o oyunlar.

Yeni bir ay ve yeni ücretsiz PlayStation Plus oyunları. Sony, bu ay PS4, PS3 ve PS Vita için belirlediği ücretsiz oyunları açıkladı. 6 Şuabt’ dan itibaren geçerli olacak bu kampanyada PS4 sahipleri için Knack ve Rime oyunaları ücretsiz olacak. Knack, sistemin donanım mimarı olan Mark Cerny tarafından geliştirilen bir PS4 oyunudur. Rime ise, geçtiğimiz yıl yayınlanan bir macera oyunu.

[ilgiliicerik icerik_id=”11009″]

PS4 PS Plus Ücretsiz Oyunlar - Şubat 2018

Ayrıca PS3 sahipleri de Spelunker HD ve RPG oyunu olan Mugen Souls Z‘ ye ücretsiz erişebilecekler. Son olarak PS Vita için belirlenen ücretsiz oyunlarda Exile’s End ve yine RPG tarzında olan Grand Kingdom oyunları olarak belirlendi. PS Plus aboneleri için ufak bir bonus olarak 6 Mart tarihine kadar geçerli olacak bir kampanyada düşük fiyatlı PSVR özel Starblood Arena‘ya sahip olabilirler.

PS 4

  • Knack
  • Rime

PS 3

  • Spelunker HD
  • Mugen Souls Z

PS Vita

  • Grand Kingdom
  • Exile’s End

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple ve Broadcom 1.1 Milyar Dolar Ödemek Zorunda

Umut Bilgen

HyperX Impact DDR4 RAM Farkını Dizüstü PC’de Ortaya Koyuyor!

Buğra Noyan

UFC 3 Ne Zaman Çıkacak?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.