PS4 PS Plus Ücretsiz Oyunlar - Şubat 2018!

PS4 PS Plus Ücretsiz Oyunlar – Şubat 2018

Abone Ol 

Sony, PlayStation kullanıcılarını sevindirecek bir haber ile karşımızda. Şubat ayı için bedava oyunlarını açıkladı. İşte o oyunlar.

Yeni bir ay ve yeni ücretsiz PlayStation Plus oyunları. Sony, bu ay PS4, PS3 ve PS Vita için belirlediği ücretsiz oyunları açıkladı. 6 Şuabt’ dan itibaren geçerli olacak bu kampanyada PS4 sahipleri için Knack ve Rime oyunaları ücretsiz olacak. Knack, sistemin donanım mimarı olan Mark Cerny tarafından geliştirilen bir PS4 oyunudur. Rime ise, geçtiğimiz yıl yayınlanan bir macera oyunu.

[ilgiliicerik icerik_id=”11009″]

PS4 PS Plus Ücretsiz Oyunlar - Şubat 2018

Ayrıca PS3 sahipleri de Spelunker HD ve RPG oyunu olan Mugen Souls Z‘ ye ücretsiz erişebilecekler. Son olarak PS Vita için belirlenen ücretsiz oyunlarda Exile’s End ve yine RPG tarzında olan Grand Kingdom oyunları olarak belirlendi. PS Plus aboneleri için ufak bir bonus olarak 6 Mart tarihine kadar geçerli olacak bir kampanyada düşük fiyatlı PSVR özel Starblood Arena‘ya sahip olabilirler.

PS 4

  • Knack
  • Rime

PS 3

  • Spelunker HD
  • Mugen Souls Z

PS Vita

  • Grand Kingdom
  • Exile’s End

 

 

Göz atın:   Huawei, EMUI 10’un 1 Milyon Kullanıcıyı Aştığını İddia Ediyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu