Projemark, Türkiye’nin Yeni Dijital Marketi!

Türkiye’nin her yıl milyonlarca yazılım, tema,hizmet, tasarım konusunda lirayı yurt dışına harcamasını önlemek ve ekonomiye katkı sağlamak için yeni nesil dijital market kuruldu!

Merhaba Teknodiot.com okuyucuları, bugün sizlere tamamen yerli bir Türk projesinden bashedeceğiz. Türk mühendisler tarafından geliştirilen proje, alıcı ve satıcı bir araya getirerek güvenli bir şekilde ticaret yapmasına olanak sağlıyor.

Şirketin CEO’su Eray Aker, en kısa sürede sitelerini ve mobil uygulamalarını 7 dile dönüştürerek tüm dünyada bu projenin var olmasını istiyor. Her kategori için ayrı komisyon oranları belirleyen Projemark, üye sayısı büyüdükçe komisyon oranlarının düşeceğini ve komisyon kazançlarının neredeyse %90’nı reklam için tekrar kullanılacağını belirtiyor.

Eğer sizde grafiker, webmaster veya herhangi dijital bir hizmet satışı yapan biriyseniz Projemark satış yapmak için uygun bir platform olabilir. Projemark’tan devrim niteliğinde birkaç özellik;

– Hesabınızı oluşturduktan sonra satıcıları takip edebilir veya satıcı iseniz alıcılar sizi takip edebilir.

– Yeni bir ürün/hizmet yayınladığınızda anlık olarak bütün takipçilerinize site üzerinden bildirim ve mail aracılığıyla bilgil verilecektir.

– Ürün/hizmet hakkında görüşlerinizi çok kolay bir şekilde bildirebilirsiniz ve satın aldığınız her ürün için size 1 adet alıcı yorumu yapma hakkı verilir.

– Anlık olarak satıcı ve alıcı hızlı bir şekilde iletişim kurabilir.

– Yeni sürümde gelecek özellikler sadece Teknodiot.com’da

Şirketin Ceo’su yeni gelecek özellikleri sadece teknodiot.com’a açıkladı. Kısa süre içinde projemark üzerinden alan adı, hazır makale, facebook/instagram/youtube hesap satışları ve hazır kurulu websitelerininde satılacağını açıkladı!

Sizde hemen bir üyelik oluşturun : https://goo.gl/JWmKJf

Göz atın:   Honor 9X Lansmanı Yaklaşıyor Olabilir!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu