TeknoDiot
     
     
     

Programtr.net Sitesi Güncel Olarak Uygulama

Programtr.net Sitesi Güncel Olarak Uygulama

(mobil veya masaüstü) için geçerli bir çok veriye arama motoru kullanılarak bulabilir beğendiğiniz binlerce uygulamayı ücretsiz olarak indir Uygulama içeriğine girdiğinizde bir çok uygulama resmine ulaşarak indirmeden fikir sahibi olabilirsiniz bunun yanı sıra uygulama ve oyunlarda video içeriği mevcuttur.

Güncel teknoloji haberlerini okuyabilir eğitim ve takip amaçlı bir çok videolara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Mobil ve Masaüstü cihazlar için hazırlanmış geniş oyun indir bölümünü kullanabilir binlerce oyunu ücretsiz olarak indire bilirsiniz.

Örnek içerik incelendiğinde ;

Youtube Dünya üzerinde kullanılan en büyük video sosyal içeriği ağıdır. Youtube sitesini kullandığımızda site üzerinde milyonlarda video mevcut olup izleme yapabiliyoruz. Youtube video indir uygulamasını indirerek istediğiniz videoları cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Programtr.net Sitesi Güncel Olarak Uygulama

PUBG mobile, Artık dünyada oynanma rekorları kıran PUBG indir savaşarak hayatta kalma oyunu mobil yada pc cihazlarınıza indirerek pubg mobile yada pc üzerinden oynama imkanı sizlere sunulmaktadır. Bunlar gibi bir çok oyunu veya uygulamayı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. İndirme işlemi kesinlikle ücretsizdir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Her Hafta 140 Bin Hard Disk Zarar Görüyor!

Buğra Noyan

FBVideox ile Facebook’tan Video İndirmek Artık Çok Kolay

TeknoDiot Bey

Kaliteli iPTV Hizmetinin Yeni Adresi

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.