Portre Fotoğraf Deneyiminizi Doruklara Çıkarın

Hayatımıza giren ve sürekli gelişen akıllı telefonların, özellikle kameralarının üstün teknik özelliklerle donatılması, her gün saatlerce gezdiğimiz ve sörf yaptığımız sosyal mecralarda eskisine oranla daha kaliteli ve daha net fotoğrafların paylaşılmasının da önünü açmış durumda.

Bir profesyonel fotoğraf makinesi ile yarışabilecek şekilde dizayn edilen ve güçlendirilen telefon kameralarının, son zamanlarda en popüler hali ise portre fotoğraflarında karşımıza çıkıyor. Özellikle Instagram gibi anlık fotoğraf paylaşım mecralarını gezdiğinizde binlerce kişinin artık portre çekimlerini takıntı hale getirdiğiniz ve sürekli olarak yeni filtreler ile portre fotoğraflarını paylaştığını görebilirsiniz.

iPhone Portre Moduna Yeni Bir Bakış

Özellikle iPhone’da yer alan portre modunun birçok kullanıcı tarafından oldukça iyi bir şekilde benimsenmesi, Instagram ve Facebook gibi sosyal mecralarda bolca portre görmemize olanak sağladı.

Şimdi ise Iphone’larınız ile çektiğiniz portre fotoğraflarınız da ki deneyimi oldukça iyi yönde etkileyecek yeni bir uygulama karşımıza çıkıyor. Apollo adında ki bu uygulama ile artık sosyal medyada paylaştığınız fotoğraflarınıza binlerce Like alabileceksiniz.

Gerçek Zamanlı Portre Aydınlatması

En önemli özelliklerinden biri gerçek zamanlı fotoğraf aydınlatması yapabilmek olan Apollo, Çift kameraya sahip İphone’ların derinlik haritalarını kullanıyor ve sürükleme ile kolaylıkla aydınlatabileceğiniz bir sisteme dönüşüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”17954″]

Portre Fotoğraf Deneyiminizi Doruklara Çıkarın

Dijital ya da DSLR fotoğraf makineleri gibi oldukça kaliteli portre fotoğraflar çekmek, hatta sanatını konuşturmak isteyenlere de inanılmaz imkanlar sunan Apollo portre fotoğraf düzenleyicisi, sürekleyici gerçek zamanlı aydınlatma teknoloji sayesinde Iphone kullanıcıları arasında kısa sürede popüler olmayı başardı.

App Store’da yayınlanmasının ardından inanılmaz bir yükseliş gösteren Apollo, kısa süre içerisinde Fotoğraf ve Video düzenleyicileri kategorisinde büyük bir çıkış yakalayarak ilk 3 uygulama içerisinde ki yerini aldı. Bu başarıyı hak ettiğini söylemeden geçmek doğru olmaz.

Göz atın:   iOS 13.2 Yayınlandı!

Ürün şu an için 1.99 Dolarlık bir fiyat etiketi ile kullanıcılara App Store üzerinden sunuluyor. Sunduğu özelliklere nazaran oldukça uygun bir fiyatla uygulama marketinde yerini alan Apollo, iPhone kullanıcılarının fotoğraf alanında ki yeni trendi olmuş durumda. Sizlerde bir iPhone kullanıcısı iseniz, mutlaka bu uygulamayı indirerek portre fotoğraflarınıza yeni bir anlam kazandırabilirsiniz.

Rıfkı Erduran

teknodiot.com'da bana admin bey derler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu