TeknoDiot
     
     
     

Point Blank’a Dereceli Sistem Geldi

Point Blank'a Dereceli Sistem Geldi

Point Blank oyuncuları artık tek başlarına dereceli maçlarda boy gösterecek. Dereceli sistem Point Blank’te, gerçek rekabete hazır mısın?

TG’ye geçişle ekonomik sistemini yenileyen TAM Game Ekibi, şimdi de oyuncular arasındaki rekabete “Dereceli Sistem” ile yeni bir soluk getiriyor.

Point Blank “Rekabetçi Dereceli Sistem” güncellemesi oyundaki yerini aldı. Artık oyuncular bir topluluğa bağlı kalmadan tek başlarına Dereceli Sistem’e girecek ve burada seviye atlayarak kendilerini kanıtlayabilecekler. Böylece hem rekabetin tadına varacaklar hem de kendi seviyelerindeki oyuncularla kıyasıya mücadele edecekler.

Point Blank'a Dereceli Sistem Geldi

Oyuncular hızlı bir şekilde kendi seviyelerindeki oyuncularla “Dereceli Puan (ELO Sistemi)” kullanılarak eşleştirilecek ve sistem aktif olarak sezonlar halinde oyunda yerini alacak.

Buna ek olarak oyuna “Normal Eşleşme” modunu da getiren TAM Game Ekibi, dereceli maçlardaki puanlarınıza dokunmadan sizleri rahatça oynayabileceğiniz oyunlara yönlendirecek. Sezon olsun ya da olmasın bu özellik sürekli oyunda olacak.

TG birimine geçişin hemen ardından güncellemelerine devam eden Point Blank, çok yakında yeni sürprizlerle ve yoğun eSpor faaliyetleriyle oyuncularına heyecan verici içerikler sunmaya devam edecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Yeni Operatörlerini Duyurdu!

Buğra Noyan

Mount & Blade II: Bannerlord Modları (Mod Nasıl Kurulur Anlattık)

Buğra Noyan

World of Warcraft: Shadowlands’ın Konusu Ölüler Diyarı

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.