Point Blank’a Dereceli Sistem Geldi

Point Blank oyuncuları artık tek başlarına dereceli maçlarda boy gösterecek. Dereceli sistem Point Blank’te, gerçek rekabete hazır mısın?

TG’ye geçişle ekonomik sistemini yenileyen TAM Game Ekibi, şimdi de oyuncular arasındaki rekabete “Dereceli Sistem” ile yeni bir soluk getiriyor.

Point Blank “Rekabetçi Dereceli Sistem” güncellemesi oyundaki yerini aldı. Artık oyuncular bir topluluğa bağlı kalmadan tek başlarına Dereceli Sistem’e girecek ve burada seviye atlayarak kendilerini kanıtlayabilecekler. Böylece hem rekabetin tadına varacaklar hem de kendi seviyelerindeki oyuncularla kıyasıya mücadele edecekler.

Point Blank'a Dereceli Sistem Geldi

Oyuncular hızlı bir şekilde kendi seviyelerindeki oyuncularla “Dereceli Puan (ELO Sistemi)” kullanılarak eşleştirilecek ve sistem aktif olarak sezonlar halinde oyunda yerini alacak.

Buna ek olarak oyuna “Normal Eşleşme” modunu da getiren TAM Game Ekibi, dereceli maçlardaki puanlarınıza dokunmadan sizleri rahatça oynayabileceğiniz oyunlara yönlendirecek. Sezon olsun ya da olmasın bu özellik sürekli oyunda olacak.

TG birimine geçişin hemen ardından güncellemelerine devam eden Point Blank, çok yakında yeni sürprizlerle ve yoğun eSpor faaliyetleriyle oyuncularına heyecan verici içerikler sunmaya devam edecek.

Göz atın:   Fortnite v6.0 Güncellemesi Yayında!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu