TeknoDiot
     
     
     

Point Blank Yenileniyor, Yeni Dönem Başlıyor!

Point Blank Yenileniyor, Yeni Dönem Başlıyor!

Oyuncuların merakla beklediği V3.0 güncellemesi 18 Nisan’da geliyor! 13.04.2018 – TAMGame’in hizmet verdiği Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkeleri’nde 7 yılı aşkın süredir oyuncular tarafından aynı heyecan ve tutku ile oynanıyor.

Yurt dışı turnuvalara taşıdığı takımlar ile MMOFPS türünde eSpor’un Türkiye’deki öncülüğünü yapan Point Blank,  8.yılında gelecek büyük V3.0 güncellemesi ile oyunculara ve eSpor tutkunlarına yeni bir dönemin kapılarını aralıyor!

Yeni oyun modları, karakterler ve silah özellikleri yanı sıra oyun arayüzü ve performansını geliştirecek V3.0 güncellemesi 2018 yılında gelecek bir çok yeni içerik ve özellik için de büyük ve önemli bir başlangıç niteliği taşıyor.

Point Blank Yenileniyor, Yeni Dönem Başlıyor!

Point Blank V3.0 güncellemesini herkesten önce test etmek isteyen oyuncular, 15 Nisan Pazar günü Mecidiyeköy Cevahir AVM Teknosa’da gerçekleşecek Hi2Games PBWC 2018 Sezonu Büyük Finali etkinliğinde Logitech V3.0 Test alanına gelerek bu fırsatı yakalayabilecekler.

Point Blank ve eSpor severleri Plan B, Unrivaled, World Judge ve Young Explosion takımlarının kozlarını paylaşacağı kıran kırana mücadeleyi canlı izlemek için 15 Nisan Pazar günü saat 11:00’den itibaren Mecidiyeköy Cevahir AVM Teknosa 3.Kat’a bekliyoruz!

Gelemeyenler merak etmesin, bu nefes kesen mücadeleyi canlı yayında Point Blank Youtube kanalından izleyebileceksiniz.

Point Blank Yenileniyor, Yeni Dönem Başlıyor!

PB Espor Youtube kanalı: www.youtube.com/pbespor

PB Espor sitesi: http://esports.tamgame.com/

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Call of Duty: WW2 Betası Hakkında Ayrıntılar!

Buğra Noyan

İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.