TeknoDiot
     
     
     

Point Blank V3.0 Güncellemesi Yayınlandı!

Point Blank V3.0 Güncellemesi Yayınlandı!

TAMGame, V3.0 güncellemesinin gelişini MSI Türkiye’nin de desteği ile oyunculara dolu dolu kazandıracak Büyük Açılış Etkinliği’nde kutluyor!

18.04.2018 – 8 yılı aşkın süredir Türk MMOFPS oyuncularının gönlünde taht kuran Point Blank, büyük güncellemesi V3.0’a kavuştu. Yeni haritalar, yeni silahlar ve karakterlerle birlikte gücüne güç katan Point Blank, V3.0’la birlikte oyuncularına dolu dolu bir güncelleme sunuyor. Özellikle arayüzde görülen değişiklikler, oyunculara daha kullanışlı ve hızlı bir tecrübe yaşatacak.

Büyük güncelleme, büyük etkinlikleri ve hediyeleriyle de Point Blank severlerin karşısına çıkıyor. Açılış etkinliklerinde MSI’dan klavyeler, mouselar, kulaklıklar ve ekran kartı kazanma fırsatı Point Blank V3.0’da sizleri bekliyor. MSI marka hediyelerin verileceği etkinliğin detaylarına pb.tamgame.com sitesinden bakabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15620″]

Türkiye’nin dört bir yanındaki internet kafelerde de yer alacak Büyük Açılış Etkinlikleriyle yüzbinlerce NG oyuncuların olacak. Ayrıca Premium kafelerde bir çok yeni avantaj oyuncuları bekliyor.

V3.0 ile birlikte eski oyuncularına seslenen Point Blank Ekibi, onlar için harika bir geri dönüş içeriği hazırlamış. Eski oyuncular kazanabilecekleri hediyeleri pb.tamgame.com üzerinden inceleyebilirler.

Yepyeni içerikleri, şenlik havasında etkinlikleriyle yenilenen Point Blank, V3.0 güncellemesi ile ortalığı kasıp kavurmaya hazır ve sizleri de bu heyecana ortak olmaya davet ediyor!

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Hafta Çıkacak Oyunlar Neler?

Buğra Noyan

Sony, PlayStation 5’in Merak Edilen Teknik Özelliklerini Açıkladı

Buğra Noyan

CS:GO’nun Yeni Arayüzü: Panaroma Arayüzü

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.