PlayStation VR’a Büyük İndirim Geldi

Sony, PlayStation VR sanal gerçeklik gözlüklerinin Avrupa’daki başlangıç fiyatını 349 sterlin’den 259 sterlin seviyesine indirdi. Euro kullanılan bölgelerde ise yeni fiyat 399 yerine 299 euro olarak belirlendi. Yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli olacak.

PlayStation VR’ın çıktığı günden bugüne bu en büyük indirim olurken, Avrupa’da yaşayanların kaçırmamasını tavsiye ediyoruz. PlayStation VR Starter Pack adlı başlangıç paketinde PlayStation Camera ve PlayStation VR Worlds oyunu için indirme kodu yer alıyor. Ayrıca bütün PSVR sahipleri The Playroom VR’ı ücretsiz olarak alıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”14195″]

PlayStation VR ilk olarak 2016 yılında satışa çıkarken, amacı HTC  Vive ve Oculus Rift gibi sanal gerçeklik gözlüklerine rakip olmaktı. Bu amacını konsol dünyasında büyük ölçüde gerçekleştirirken, uygun fiyatına rağmen PS VR herkes tarafından başarılı bir gözlük olarak kabul ediliyor.

PlayStation VR 2017 Aralık tarihine kadar 2 milyon üniteden fazla satış yaparken, Resident Evil 7, Moss, The Inpatient gibi son derece başarılı yapımlara da ev sahipliği yaptı. PlayStation VR’ın Türkiye’de böyle bir indirim alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor.

PlayStation VR’a Büyük İndirim Geldi

Kaynak

 

Göz atın:   HBO, The Last of Us Dizisi İçin Kolları Sıvadı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu