TeknoDiot.com
   
   

PlayStation Store’da Hafta Sonu İndirimleri Başladı!

PlayStation Store'da Hafta Sonu İndirimleri Başladı!

Eğer, bu haftasonunu oyun dolu geçirmek istiyorsanız,PlayStation Store indirimlerine bir göz gezdirmenizi öneririm.

Dünyadaki oyuncuların en ok tercih ettiği oyun konsolların lideri PlayStation olduğu kesin. Sony’nin oyun konsolu PlayStation platformuna gerçekten çok önem vererek geliştirmeye devam ediliyor. bu haftada bir çok oyun PSN’de indirime girecek, girdi diyebiliriz.

Bu arada PlayStation Store hafta sonu indirimlerine, buradan ulaşabilirsiniz. PlayStation Store Hafta Sonu indirimi, özellikle AAA kalitesinde oyunları uygun fiyatlara almayı sağladığı için işinize yarayabilir.

 

PlayStation Store'da Hafta Sonu İndirimleri Başladı!

WWE 2K18,Sims 4,L.A. Noire gibi kaliteli oyunlar şuanda PlayStation Store üzerinden uygun fiyatlara satın alınabiliyor. İndirime giren oyunlarda en çok dikkat çarpanlar listesi yapılırsa,muhtemelen şu oyunları sayarız:

The Sims 4 (Bir çok DLC‘de indirimde!), Injustice 2Injustice 2 – Ultimate EditionL.A. Noire, Project Cars 2 Deluxe Edition ve WWE 2K18.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.