PlayStation Plus İndirimde! - TeknoDiot.com

PlayStation Plus İndirimde!

Abone Ol 

PlayStation Store üzerindeki hafta sonu indirimleri haberimizi hatırlıyorsunuzdur. Şuanda 12 Aylık PlayStation Plus indirimi bulunmakta.

takipçi satın al
takipçi satın al

PlayStation‘ın üyelik sistemleri olan Premium üyeliklerinden biri olan, PlayStation Plus’da 1 yıllık üyelikte Sony firması indirime gitti. Bu arada, 12 Aylık PlayStation Plus satın almak için, buraya tıklayabilirsiniz.

PlayStation Plus İndirimde!

PlayStation‘ın sitesinde yazan ”resmi” bilgiye göre, kampanya 19 Aralık saat 13.00’ta bitecek. PlayStation Plus‘ın tabiiki de bir çok getirisi var,bunlardan bazıları:

Aylık Oyunlar: PlayStation Plus‘ı satın aldığınızda her hangi bir ücret ödemeden yıllık 24 PlayStation 4 oyununa ulaşabilirsiniz.

Özel İndirimler: PlayStation Store oyunları ve DLC‘leri için özel teklifler.

Çevrimiçi Depolama: PS4 oyunlarınızı kaydetmek için 10GB bulut depolama.

Özel Erişim: Seçilmiş demoları ve resmi Beta deneme sürümlerini herkesten önce deneyebilirsiniz.

 

Göz atın:   Instagram'da Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu