TeknoDiot
     
     
     

PlayStation Plus Fırsatını Kaçırmayın!

PlayStation Plus Fırsatını Kaçırmayın!

PlayStation sahipleri için her ay ücretsiz oyun çeşitleri sunan ve birçok oyunda da özel fırsatlar sağlayan PlayStation Plus özel fırsatlar sunuyor.

Çevrimiçi çoklu oyuncu odaklı deneyimler de sağlanıyor. 15-20 Kasım tarihleri arasında ise tüm dünyadan PlayStation 4 sahipleri açık çoklu oyuncu etkinliğine davet ediliyor.

PlayStation Plus 15-20 Kasım tarihleri arasında ücretsiz!

15 Kasım Çarşamba günü TSİ 10:00 ile 20 Kasım Pazartesi günü TSİ 10:00saatleri arasında PlayStation Plus ücretsiz hale gelecek. Bu sayede en sevdiğiniz oyunları çevrimiçi oynayarak yeteneklerinizi test edebileceksiniz. Böylece normalde aylık ücret ödemeniz gereken servise üye değilseniz oyunlarınızın çevrimiçi modlarını deneme şansı bulacaksınız.

https://teknodiot.com/cinli-firma-chuwiden-cakma-macbook-air-geldi-4373.html

Özellikle de FIFA 18Call of Duty WWIIGran Turismo Sport ve Star Wars Battlefront 2 gibi oyunlar için bu 5 gün önemli bir fırsat olacak diyebiliriz. Yine bu ücretsiz günler için kayıt vs. yaptırmanıza gerek olmadığını da not olarak düşelim.

PlayStation Plus Fırsatını Kaçırmayın!

Kaynak: SDN

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Destiny 2 Beta Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Buğra Noyan

Steam Haftalık İndirimleri (15 Ekim – 22 Ekim)

Serhan Durgutlu

Razer, Hyperflux Oyuncu Ürünlerini Tanıttı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.