PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan Satış Rekoru!

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunların arasına ismi yazdırmayı başaran yapımlardan biri PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan yeni bir rekor.

PUBG’den yeni bir rekor geldi. Sizlere geçen günlerde bir haber paylaşmıştık. PlayerUnknown’s Battlegrounds 20 milyon olacak mı? Başlıklı bir haberdi bu. Hemen bu habere aşağıdan gidebilirsiniz.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds 20 Milyon Olur mu?

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds'dan Satış Rekoru!

PUBG, 20 Milyon yolunda ilerliyor diyebiliriz. Yaklaşık bir hafta öncesine kadar kırdığı rekorlarla sürekli olarak adından söz ettiren PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın 15 milyon kopya sayısını geçtiği belirtildi. Aktif oyuncu sayılarında yaşanan ivmelenmedeki farka rağmen oyunun şu an 1.960 milyonluk aktif oyuncu sayısı rakamını da elde ettiği belirtiliyor.

PUBG oyunu 2018’in başlarında da bu sayının kat kat artmasından söz ediliyor. Steam’in kış indirimleri gibi özel etkinliklerinde PUBG indirime giderse bir çok oyuncu daha katılacak gibi. . İki milyon rakamı elde edilirse 1.3 milyonla rekorun önceki sahibi DOTA 2‘yi geçecek.

Göz atın:   Yakında MIUI Güncellemesi, Xiaomi Akıllı Telefonların İşlevselliğini Azaltacak
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu