PlayerUnknown’s Battlegrounds’a Önemli Güncellemeler Geliyor

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunların arasına ismi yazdırmayı başaran yapımlardan biri PlayerUnknown’s Battlegrounds’a güncellemeler geliyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a gelmesi beklenen tırmanma yeteneği uzun süredir merakla bekleniyordu ve gelecek günlerde bu yeteneğin bir güncelleme ile geleceği kesinleşti. Gelecek olan yamanın test sunucularında görülmesi ise Kasım sonu, Aralık başı gibi gerçekleşecek.

Gelecek  güncelleme ile PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncularının kendilerinin keşfettiği camdan atlama, artık daha kolay bir şekilde gerçekleşecek. Güncelleme ile birlikte ancak bunu güncellemeden önce klavye zıplama tuşu ve eğilme tuşu kombinasyonları ile zaten yapabiliyordu.  Test aşamasının sonunda ise oyuna bir de “Çöl Haritası” eklenecek. Hemen aşağıdaki bağlantılardan detaylı haberleri de ulaşabilirsiniz.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan Satış Rekoru!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın İsmi Değişiyor!


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı