TeknoDiot
     
     
     

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a Önemli Güncellemeler Geliyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds'a Önemli Güncellemeler Geliyor

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunların arasına ismi yazdırmayı başaran yapımlardan biri PlayerUnknown’s Battlegrounds’a güncellemeler geliyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a gelmesi beklenen tırmanma yeteneği uzun süredir merakla bekleniyordu ve gelecek günlerde bu yeteneğin bir güncelleme ile geleceği kesinleşti. Gelecek olan yamanın test sunucularında görülmesi ise Kasım sonu, Aralık başı gibi gerçekleşecek.

Gelecek  güncelleme ile PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncularının kendilerinin keşfettiği camdan atlama, artık daha kolay bir şekilde gerçekleşecek. Güncelleme ile birlikte ancak bunu güncellemeden önce klavye zıplama tuşu ve eğilme tuşu kombinasyonları ile zaten yapabiliyordu.  Test aşamasının sonunda ise oyuna bir de “Çöl Haritası” eklenecek. Hemen aşağıdaki bağlantılardan detaylı haberleri de ulaşabilirsiniz.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan Satış Rekoru!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın İsmi Değişiyor!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei P40 Pro Plus Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Buğra Noyan

Disney+ Kasım Ayından Bu Yana 28.6 Milyon Aboneye Ulaştı

Buğra Noyan

Archer T4U WiFi USB Adaptörü Yenilendi

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.