PlayerUnknown’s Battlegrounds'a Önemli Güncellemeler Geliyor - TeknoDiot.com

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a Önemli Güncellemeler Geliyor

Abone Ol 

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunların arasına ismi yazdırmayı başaran yapımlardan biri PlayerUnknown’s Battlegrounds’a güncellemeler geliyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a gelmesi beklenen tırmanma yeteneği uzun süredir merakla bekleniyordu ve gelecek günlerde bu yeteneğin bir güncelleme ile geleceği kesinleşti. Gelecek olan yamanın test sunucularında görülmesi ise Kasım sonu, Aralık başı gibi gerçekleşecek.

Gelecek  güncelleme ile PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncularının kendilerinin keşfettiği camdan atlama, artık daha kolay bir şekilde gerçekleşecek. Güncelleme ile birlikte ancak bunu güncellemeden önce klavye zıplama tuşu ve eğilme tuşu kombinasyonları ile zaten yapabiliyordu.  Test aşamasının sonunda ise oyuna bir de “Çöl Haritası” eklenecek. Hemen aşağıdaki bağlantılardan detaylı haberleri de ulaşabilirsiniz.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan Satış Rekoru!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın İsmi Değişiyor!

Göz atın:   Hearts of Iron IV Hileleri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!