PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı - TeknoDiot.com

PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

Abone Ol 

Steam’de rekor üstüne rekor kıran yapımlardan olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın yeni haritasının görselleri yayınlandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Popüler oyun olan ve rekorlar kıran PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG’ye yeni bir harita yolda. Oyun yapımcısı şirket artık yeni harita koyalım dedi galiba. Baktı güzel bir ivme kazandı PlayerUnknown’s Battlegrounds, yeni haritasının görselleri yayınlandı. Bu harita sayesinde iyi bir aksiyon dolu kovalamaca sahneleri yaşanabilir.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

 

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın yeni haritası bir “Çöl” haritası. Yabancı oyun sitesi olan PC Gamer’ın yayınladığı yeni haritadan bir kaç görsel mevcut. Detaylara bakılınca sadece binalar ve bu tip eğlence alanları değil bolca çöl ağacı da karşımıza çıkıyor.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan Satış Rekoru!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds PlayStation 4’e Gelebilir!

PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

 

Çöl haritasının en güzel tarafı ise oyuncuların karakterlerinin üstündeki beyaz, bej ve kahverengi renkli kıyafetlerinin de sonunda kamuflaj değeri olacak. Oyun bu haritada daha detaylı oynamaya odaklanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış durumda. yeni atlama, tırmanma ve engelleri aşma mekanikleri de henüz bitmemiş ancak şu anki hali bile PUBG oyuncularını heyecanlandırmış durumda.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

Göz atın:   PUBG'de Yapılabilecek Yeni Hareketler Ortaya Çıktı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu