TeknoDiot.com
   
     

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Oyun dünyasının en büyük platformlarından bir tanesi Steam’de popüler olan PUBG namı diğer PlayerUnknown’s Battlegrounds rekor oyuncu sayısına ulaştı.

Steam‘in popüler oyunlarından biri haline gelen ve çıkışından bu yana oyuncuları kitleyen yapım PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de tam 2 Milyon oyuncu sayısına ulaştı. Sevilen oyunlardan biri haline gelen ve ülkemizde de oldukça belli bir kitlesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds çevrim içi aktif oyuncu sayısı olarak 2 milyona ulaştı.

:: Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

PlayerUnknown’s Battlegrounds, kısa bir sürede bu başarıya imza attı. İlerleyen zamanlarda da PlayerUnknown’s Battlegroundsoyuncu sayısı artacaktır. Fortnite Battle Royale’in tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanması bazı kesimler tarafından PUBG’nin satışlarını etkileyeceği söylenmişti.

Ancak son zamanlarda yükselişi yavaşlayan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnine oyunu ile benzerliği yüzünden oyun severler tarafından parayla satın alınmaktan vazgeçildi.