PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru! - TeknoDiot.com

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

Abone Ol 

Oyun dünyasının en büyük platformlarından bir tanesi Steam’de popüler olan PUBG namı diğer PlayerUnknown’s Battlegrounds rekor oyuncu sayısına ulaştı.

Steam‘in popüler oyunlarından biri haline gelen ve çıkışından bu yana oyuncuları kitleyen yapım PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de tam 2 Milyon oyuncu sayısına ulaştı. Sevilen oyunlardan biri haline gelen ve ülkemizde de oldukça belli bir kitlesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds çevrim içi aktif oyuncu sayısı olarak 2 milyona ulaştı.

:: Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, kısa bir sürede bu başarıya imza attı. İlerleyen zamanlarda da PlayerUnknown’s Battlegroundsoyuncu sayısı artacaktır. Fortnite Battle Royale’in tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanması bazı kesimler tarafından PUBG’nin satışlarını etkileyeceği söylenmişti.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Ancak son zamanlarda yükselişi yavaşlayan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnine oyunu ile benzerliği yüzünden oyun severler tarafından parayla satın alınmaktan vazgeçildi.

Göz atın:   Airbus, İnterneti Paylaşan Drone'ları Piyasaya Sürecek!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu