PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu - TeknoDiot.com

PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

Abone Ol 

Çıkış yaptığı günden beri rekor üstüne rekor kıran oyunlardan biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’un oyun içindeki bir eşyanın fiyatı dudak uçuklattı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu H1Z1‘in oyun modundan esinlenilerek çıkartılarak piyasada yerini almıştı. Çıktığı günden bugüne satış rekorları kıran ve halen milyonlarca oyuncusu bulunuyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds çıktığı günden bugüne tam aylar içerisinde 10 milyondan fazla satarak herkesin merak ettiği oyunlardan biri olmuştu.

:: İşte Apple Music’in Aktif Kullanıcı Sayısı

:: 2018’de Çıkacak Oyunlar Açıklandı!

İnsanlar oyunu 40 dolar civarı bir fiyatla satın alıp, bandanayı da 20 dolara satıyorlar böylece oyunu yüzde 50 bedavaya getiriyorlardı. Ancak işler biraz değişti işte. 20 dolara satılan o bandanaların değeri 1000 dolar olmuş durumda. O eskiden satanlar şimdi yerlerde sürünüyor olabilirler. İşte oyun böyle bir şey ve PlayerUnknown’s Battlegrounds yine kendini göstermiş durumda.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

Göz atın:   Sizce PUBG'de Bu Zamana Kadar Kaç Kişi Ban Yedi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu