TeknoDiot
     
     
     

PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

Çıkış yaptığı günden beri rekor üstüne rekor kıran oyunlardan biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’un oyun içindeki bir eşyanın fiyatı dudak uçuklattı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu H1Z1‘in oyun modundan esinlenilerek çıkartılarak piyasada yerini almıştı. Çıktığı günden bugüne satış rekorları kıran ve halen milyonlarca oyuncusu bulunuyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds çıktığı günden bugüne tam aylar içerisinde 10 milyondan fazla satarak herkesin merak ettiği oyunlardan biri olmuştu.

:: İşte Apple Music’in Aktif Kullanıcı Sayısı

:: 2018’de Çıkacak Oyunlar Açıklandı!

İnsanlar oyunu 40 dolar civarı bir fiyatla satın alıp, bandanayı da 20 dolara satıyorlar böylece oyunu yüzde 50 bedavaya getiriyorlardı. Ancak işler biraz değişti işte. 20 dolara satılan o bandanaların değeri 1000 dolar olmuş durumda. O eskiden satanlar şimdi yerlerde sürünüyor olabilirler. İşte oyun böyle bir şey ve PlayerUnknown’s Battlegrounds yine kendini göstermiş durumda.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek!

Buğra Noyan

Samsung Galaxy M40, Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Buğra Noyan

PUBG’nin “Metal Rain” Modu Bu Hafta Sonu Geliyor!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.