teknodiot.com
   
     

PlayerUnknown’s Battlegrounds, GTA 5’in Rekorunu Geçecek!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, GTA 5'in Rekorunu Geçecek! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam’in en popüler oyunlarından bir tanesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, GTA 5’in rekoruna gözlerini dikti.

Popüler oyunlardan biri haline gelen PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni rekorlar peşinde. Her hafta neredeyse yeni bir rekor haberi ile oyun gündeminde yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu seferde GTA 5′in rekoruna göz dikti.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds PlayStation 4’e Gelebilir!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds 20 Milyon Olur mu?

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, GTA 5'in Rekorunu Geçecek! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

 Steam‘in listelerini alt üst eden PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyun yapımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds çıkış yaptığından bu yana oyun yapımcısına tam 450 milyon dolar kazandırdı. PlayerUnknown’s Battlegrounds resmi olarak 15 milyon kopya satmayı başardı.

23 Mart‘ta Steam Erken Erişim programında yer almıştı. Steam tarihinin en çok oynanan oyunlarından biri oldu ve halen olmaya devam etmekte. Dota 2 ve CS:GO gibi çok başarılı oyunları geçti. PlayerUnknown’s Battlegrounds, GTA 5’in satış rekorunu geçmesine çok az kaldığı açıklandı. PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu yıla damgasını vuran oyunlar arasında!