Playerunknown’s Battlegrounds Durmak Bilmiyor! - TeknoDiot.com

Playerunknown’s Battlegrounds Durmak Bilmiyor!

Abone Ol 

Steam’de çıktığı zamandan beri kısa bir zaman içerisinde oldukça büyük bir kitleye sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds durmak bilmiyor.

Steam’in en popüleri PUBG namı diğer Playerunknown’s Battlegrounds olduğu kesin. Dota 2‘yi neredeyse ikiye katlamayı başaran yapım, gözünü Rockstar Games’in en çok satılan oyunu olan GTA 5‘in tahtına dikmiş durumda.

GTA 5‘in satış sayılarını yakalaması pek mümkün görünmüyor bunu da belirtelim. Ancak GTA 5 bir kaç yıl içerisinde böyle bir rekor kırmıştı ancak Playerunknown’s Battlegrounds ise GTA 5’e yaklaşması ise bir kaç ay içerisinde gerçekleştirmiş oldu. En azından kısa vadede 85 milyon adet satılması pek de imkanlı durmuyor.

Playerunknown’s Battlegrounds Durmak Bilmiyor!

https://teknodiot.com/3-yilimiza-ozel-cekilis-4959.html

Ancak Playerunknown’s Battlegrounds‘ın ise 20 milyonu devirecek gibi. Playerunknown’s Battlegrounds’ın Bluehole’a çok ciddi miktarlarda para kazandıran yapımın artık Aralık ayı ile birlikte tam sürüme geçiş yapacağını da hatırlatalım.

Playerunknown’s Battlegrounds’ın yapımcısı Bluehole şirketi tarafından oyunda yer alan hataların giderilmesi oyuncuların en büyük dilekleri arasında yer alırken ayrıca sunuculardaki abartı derecede gecikme süreleri yüzünden yaşanan sorunların ortadan kaldırılması ve hilecilerden geçilmeyen TPS modunun düzeltilmesi ve yeni hile karşıtı çözümler üretilmesi konularında nasıl bir hamle yapacağı merak konusu.

https://teknodiot.com/pubg-bazi-ulkelerde-yasaklanabilir-4862.html

Göz atın:   Kanunsuzlar Arenası Mobil Oyunlarda PvP Dönemini Başlatıyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu