TeknoDiot
     
     
     

Playerunknown’s Battlegrounds Durmak Bilmiyor!

Playerunknown’s Battlegrounds Durmak Bilmiyor!

Steam’de çıktığı zamandan beri kısa bir zaman içerisinde oldukça büyük bir kitleye sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds durmak bilmiyor.

Steam’in en popüleri PUBG namı diğer Playerunknown’s Battlegrounds olduğu kesin. Dota 2‘yi neredeyse ikiye katlamayı başaran yapım, gözünü Rockstar Games’in en çok satılan oyunu olan GTA 5‘in tahtına dikmiş durumda.

GTA 5‘in satış sayılarını yakalaması pek mümkün görünmüyor bunu da belirtelim. Ancak GTA 5 bir kaç yıl içerisinde böyle bir rekor kırmıştı ancak Playerunknown’s Battlegrounds ise GTA 5’e yaklaşması ise bir kaç ay içerisinde gerçekleştirmiş oldu. En azından kısa vadede 85 milyon adet satılması pek de imkanlı durmuyor.

Playerunknown’s Battlegrounds Durmak Bilmiyor!

https://teknodiot.com/3-yilimiza-ozel-cekilis-4959.html

Ancak Playerunknown’s Battlegrounds‘ın ise 20 milyonu devirecek gibi. Playerunknown’s Battlegrounds’ın Bluehole’a çok ciddi miktarlarda para kazandıran yapımın artık Aralık ayı ile birlikte tam sürüme geçiş yapacağını da hatırlatalım.

Playerunknown’s Battlegrounds’ın yapımcısı Bluehole şirketi tarafından oyunda yer alan hataların giderilmesi oyuncuların en büyük dilekleri arasında yer alırken ayrıca sunuculardaki abartı derecede gecikme süreleri yüzünden yaşanan sorunların ortadan kaldırılması ve hilecilerden geçilmeyen TPS modunun düzeltilmesi ve yeni hile karşıtı çözümler üretilmesi konularında nasıl bir hamle yapacağı merak konusu.

https://teknodiot.com/pubg-bazi-ulkelerde-yasaklanabilir-4862.html

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Overwatch Cadılar Bayramı’na Hazırlanıyor!

Buğra Noyan

Microsoft, Yeni Windows 10 Güncelleme Sorunlarını Onayladı

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Z Flip Dört Renk Seçeneğiyle Geliyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.