Playerunknown’s Battlegrounds Durmak Bilmiyor!

Steam’de çıktığı zamandan beri kısa bir zaman içerisinde oldukça büyük bir kitleye sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds durmak bilmiyor.

Steam’in en popüleri PUBG namı diğer Playerunknown’s Battlegrounds olduğu kesin. Dota 2‘yi neredeyse ikiye katlamayı başaran yapım, gözünü Rockstar Games’in en çok satılan oyunu olan GTA 5‘in tahtına dikmiş durumda.

GTA 5‘in satış sayılarını yakalaması pek mümkün görünmüyor bunu da belirtelim. Ancak GTA 5 bir kaç yıl içerisinde böyle bir rekor kırmıştı ancak Playerunknown’s Battlegrounds ise GTA 5’e yaklaşması ise bir kaç ay içerisinde gerçekleştirmiş oldu. En azından kısa vadede 85 milyon adet satılması pek de imkanlı durmuyor.

Playerunknown’s Battlegrounds Durmak Bilmiyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

https://teknodiot.com/3-yilimiza-ozel-cekilis-4959.html

Ancak Playerunknown’s Battlegrounds‘ın ise 20 milyonu devirecek gibi. Playerunknown’s Battlegrounds’ın Bluehole’a çok ciddi miktarlarda para kazandıran yapımın artık Aralık ayı ile birlikte tam sürüme geçiş yapacağını da hatırlatalım.

Playerunknown’s Battlegrounds’ın yapımcısı Bluehole şirketi tarafından oyunda yer alan hataların giderilmesi oyuncuların en büyük dilekleri arasında yer alırken ayrıca sunuculardaki abartı derecede gecikme süreleri yüzünden yaşanan sorunların ortadan kaldırılması ve hilecilerden geçilmeyen TPS modunun düzeltilmesi ve yeni hile karşıtı çözümler üretilmesi konularında nasıl bir hamle yapacağı merak konusu.

https://teknodiot.com/pubg-bazi-ulkelerde-yasaklanabilir-4862.html


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı