«
PlayerUnknown’s Battlegrounds'ın İsmi Değişiyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunların arasına ismi yazdırmayı başaran yapımlardan biri PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın ismi değişiyor.

PUBG’den yeni bir rekor geldi. Sizlere geçen günlerde bir haber paylaşmıştık. Hemen aşağıdaki bağlantılardan gidebilirsiniz o haberlere. Steam’in en çok oynanan oyunları arasında yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın ismi oyuncular için uzundu zaten.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan Satış Rekoru!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

Oyuncular PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a kısaca PUBG diyorlar aslında bazı alanlarda da PUBG ismi ile anılmakta. Ancak yapımcı şirketin PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın ismini değiştirmesini planlıyormuş. 15 milyon satış rakamını geride bırakıp 2 milyonluk aktif oyuncu sayısı ile ilerlemekte olan oyunun kısa zaman içinde ismini değiştireceği bilgisi geldi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın yeni olacak ismi şuanda belli gibi. PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın yeni ismi ise PlayerUnknown’s Battlegrounds: The Ultimate Life & Death Fight olarak değişeceği konuşuluyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *