TeknoDiot
     
     
     

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın İsmi Değişiyor!

PlayerUnknown’s Battlegrounds'ın İsmi Değişiyor!

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunların arasına ismi yazdırmayı başaran yapımlardan biri PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın ismi değişiyor.

PUBG’den yeni bir rekor geldi. Sizlere geçen günlerde bir haber paylaşmıştık. Hemen aşağıdaki bağlantılardan gidebilirsiniz o haberlere. Steam’in en çok oynanan oyunları arasında yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın ismi oyuncular için uzundu zaten.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan Satış Rekoru!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

Oyuncular PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a kısaca PUBG diyorlar aslında bazı alanlarda da PUBG ismi ile anılmakta. Ancak yapımcı şirketin PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın ismini değiştirmesini planlıyormuş. 15 milyon satış rakamını geride bırakıp 2 milyonluk aktif oyuncu sayısı ile ilerlemekte olan oyunun kısa zaman içinde ismini değiştireceği bilgisi geldi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın yeni olacak ismi şuanda belli gibi. PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın yeni ismi ise PlayerUnknown’s Battlegrounds: The Ultimate Life & Death Fight olarak değişeceği konuşuluyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kompakt Hafif Ticari Araç “Toyota Proace City” Sahnede

Buğra Noyan

AMD Dünyanın En Yüksek Performanslı İşlemcilerini CES 2020’de Duyurdu!

Yusuf Karcılar

Xiaomi Redmi Note 5 Sızdırıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.