TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Playerunknown’s Battlegrounds’ı Oyun Raflarında Görebiliriz!

Playerunknown’s Battlegrounds’ı Oyun Raflarında Görebiliriz!

Playerunknown's Battlegrounds'ı Oyun Raflarında Görebiliriz!

Steam’de rekor üstüne rekor kıran popüler oyun olan Playerunknown’s Battlegrounds’ın kutulu versiyonu geliyor olabilir.

Steam’de bulunan CS:GO, Dota 2 gibi oyunların rekorlarını altını üstünü getiren yapımlardan bir tanesi olan Playerunknown’s Battlegrounds, namı diğer PUBG’nin kutulu versiyonunu yakın zamanda görebiliriz.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın İsmi Değişiyor!

:: Türkiye’de En Pahalı Akıllı Telefonlar Neler?

Popüler oyun 20 milyon satış rakamına doğru sağlam adımlarla ilerlemekte olan Playerunknown’s Battlegrounds’ın yapımcısı BlueHole, yabancı basın ile yaptığı röportajda oyunu kutulu bir şekilde satışta görmek istediğini belirtti. Ancak muhtemelen oyun sadece konsol tarafında kutulu olarak satın alınabilecektir. Hali hazırda konsol tarafında dağıtım haklarını üstlenen Microsoft, henüz bu konu ile ilgili bir açıklama yapmadı.

PlayStation 4 yöneticileri ile de konuşan BlueHole ekibi, belki de oyunun PlayStation 4 sürümünü de kutulu satabilirler. Zaten böyle bir haber çıkmıştı PUBG sadece PC platformunda kalmayacak ve diğer oyun platformlarına da yelken açıyor bunlardan biri de Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation 4 platformu. O haberimize de tam buradan gidebilirsiniz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oyunculara Müjde: Dying Light Büyük İndirimde

Buğra Noyan

Oracle İş Bankası İle İş Birliği Kurdu

Umut Bilgen

Türk İşletim Sistemi Pardus Tekrar Canlanıyor

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.