«
Playerunknown's Battlegrounds'ı Oyun Raflarında Görebiliriz! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam’de rekor üstüne rekor kıran popüler oyun olan Playerunknown’s Battlegrounds’ın kutulu versiyonu geliyor olabilir.

Steam’de bulunan CS:GO, Dota 2 gibi oyunların rekorlarını altını üstünü getiren yapımlardan bir tanesi olan Playerunknown’s Battlegrounds, namı diğer PUBG’nin kutulu versiyonunu yakın zamanda görebiliriz.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın İsmi Değişiyor!

:: Türkiye’de En Pahalı Akıllı Telefonlar Neler?

Popüler oyun 20 milyon satış rakamına doğru sağlam adımlarla ilerlemekte olan Playerunknown’s Battlegrounds’ın yapımcısı BlueHole, yabancı basın ile yaptığı röportajda oyunu kutulu bir şekilde satışta görmek istediğini belirtti. Ancak muhtemelen oyun sadece konsol tarafında kutulu olarak satın alınabilecektir. Hali hazırda konsol tarafında dağıtım haklarını üstlenen Microsoft, henüz bu konu ile ilgili bir açıklama yapmadı.

PlayStation 4 yöneticileri ile de konuşan BlueHole ekibi, belki de oyunun PlayStation 4 sürümünü de kutulu satabilirler. Zaten böyle bir haber çıkmıştı PUBG sadece PC platformunda kalmayacak ve diğer oyun platformlarına da yelken açıyor bunlardan biri de Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation 4 platformu. O haberimize de tam buradan gidebilirsiniz.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *