PlayerUnknown’s Battlegrounds’da Yeni Dönem!

2017’nin en çok satan ve en çok oynanan oyunu haline gelen PlayerUnknown’s Battlegrounds’da yeni bir dönem başlıyor.

Yeni bir güncelleme yolda. Test aşaması bir sonraki güncellemede gelecek olan tırmanma ve zıplanma animasyonlarını da içerecek. PlayerUnknown’s Battlegrounds’a gelecek olan yeni güncellemede oyuncuları yeni bir PlayerUnknown’s Battlegrounds dönemi bekliyor.

https://teknodiot.com/amazonda-kac-kisi-calisiyor-4653.html

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyun geliştirici ekip, şu an için sunucu problemlerinden çok oyunu tamamlamaya yönelik çalışmalarına devam ediyor gibi gözükse de sunucu problemlerinin çözülmesiyle oyuncular rahat bir nefes alacak gibi. Gelecek güncellemenin test aşamasında öncelikli olarak tırmanma ve zıplama animasyonları denenecekken, ilerleyen aşamalarda ise içerik güncellemeleri yapılacak. Çöl haritasının gelmesiyle birlikte ise tüm sunucularda aktif hale gelecek.

İlk olarak denemeler yapılacak. Yeni tırmanma ve zıplama özelliklerinin test edilmesinden sonra, çöl haritasının gelmesiyle birlikte ise tüm sunucularda aktif hale gelecek. Oyuncular yeni bir döneme girmiş olacaklar.

Göz atın:   CSGO Kan Silme Kodu [Güncel Tuş Atama]
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu