PlayerUnknown’s Battlegrounds’da Yeni Dönem! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

PlayerUnknown’s Battlegrounds’da Yeni Dönem!

PlayerUnknown’s Battlegrounds’da Yeni Dönem!

2017’nin en çok satan ve en çok oynanan oyunu haline gelen PlayerUnknown’s Battlegrounds’da yeni bir dönem başlıyor.

Yeni bir güncelleme yolda. Test aşaması bir sonraki güncellemede gelecek olan tırmanma ve zıplanma animasyonlarını da içerecek. PlayerUnknown’s Battlegrounds’a gelecek olan yeni güncellemede oyuncuları yeni bir PlayerUnknown’s Battlegrounds dönemi bekliyor.

https://teknodiot.com/amazonda-kac-kisi-calisiyor-4653.html

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyun geliştirici ekip, şu an için sunucu problemlerinden çok oyunu tamamlamaya yönelik çalışmalarına devam ediyor gibi gözükse de sunucu problemlerinin çözülmesiyle oyuncular rahat bir nefes alacak gibi. Gelecek güncellemenin test aşamasında öncelikli olarak tırmanma ve zıplama animasyonları denenecekken, ilerleyen aşamalarda ise içerik güncellemeleri yapılacak. Çöl haritasının gelmesiyle birlikte ise tüm sunucularda aktif hale gelecek.

İlk olarak denemeler yapılacak. Yeni tırmanma ve zıplama özelliklerinin test edilmesinden sonra, çöl haritasının gelmesiyle birlikte ise tüm sunucularda aktif hale gelecek. Oyuncular yeni bir döneme girmiş olacaklar.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Daha Önce Çıkışı İptal Edilen “The Last of Us Part II” İçin Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!

Buğra Noyan

Payday 3 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Uğur Aydemir

Yale’in Üst Düzey Güvenlik Sunan All-in-One Kamerası IFA’da!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.