İşte Google Pixel 4 XL ve iPhone XS Max Kamera Performansı Karşılaştırması! (Video)

Geçen sene tanıtılan iPhone XS Max ve yakın zamanda tanıtılacak olan Google Pixel 4 XL modelinin kamera performans karşılaştırması videoda gözler önüne serildi.

Henüz daha tanıtılmayan Pixel 4 XL modelinin kamera yetenekleri de bu video aracılığıyla sızdırılmış oldu.

Geçen sene Apple, Eylül ayında tanıttığı iPhone XS Max modelini de bu videoda Google’ın yeni amiral gemisi olacak olan Pixel 4 XL modeli ile karşılaştırmış olundu.

Google Pixel 4 XL ve iPhone XS Max kameralarını karşılaştıran bir video dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Video kamera donanımıyla ilgili ayrıntılı bilgi ile başlarsak. İlk olarak Pixel 4 XL ile başlayalım.

Google Pixel 4 XL ve iPhone XS Max karşı karşıya!

Arkadaki geniş kamera, 1,4 µm piksel, 1 / 2,55 ”boyutlarındaki 12,2 MP’lik bir Sony IMX363 görüntü sensörüne dayanıyor. Bu, Pixel 3 ve 3a’nın kullandığı sensörün aynısıdır. Telefoto kamerada IMX481 sensör vardır – 16MP, 1.0 µm piksel, 1/3,6 inç.

Selfie kamera 8MP IMX520 sensör kullanıyor (1,22 µm). Gördüğünüz gibi, önündeki 3D yüz tarayıcı için kullanılacak bir OVM kızılötesi sensör de var. Her neyse, video iki telefonun görüntü kalitesini karşılaştırmaya devam ediyor. Bu çözünürlükte pek bir şey söyleyemezsiniz, ancak düşük ışık örneğindeki fark yeterince açık görünüyor.

Son olarak tabii ki, iPhone XS Max eski bir model olduğundan dolay Pixel 4 XL modelini iPhone 11 Pro ile karşılaştırmak daha iyi olurdu. Lafı fazla uzatmadan sizleri iPhone XS Max ve Google Pixel 4 XL kamera karşılaştırma videosu ile başbaşa bırakalım;

Göz atın:   iPhone XS Max Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu