«
PES ve FİFA'ya Yeni Bir Rakip Geliyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Futbol oyunu denince ilk akla gelen isimlerden FİFA ve PES oyunlarının yanı sıra yeni bir rakip geliyor. Eskilerin en iyi oyunlarının yeni sürümü geliyor.

Eski yapımlardan biri olan Sensible Soccer‘ın babası Jon Hare, yeni oyunu Sociable Soccer futbol severlerle buluşuyor. Bu oyun, futbol oyunu severlere hızlı, basit ve eğlenceli bir futbol deneyimi yaşatacak. Sociable Soccer, 12 Kasım‘da Steam üzerinden erken erişime açılacak.

FIFA Ultimate Team‘e benzer olarak 30.000 futbolcunun kartlarının da toplanıp kendi takımlarımızı kurabilecek ve online olarak diğer oyuncular ile maç yapabileceğiz. Oyunun yapımcısı Jon Hare’den yeni bir açıklama geldi; “Steam Erken Erişim’e getirmekten çok büyük bir heyecan duyduklarını, oyunun ince ayarlarının yapılabilmesi ve yeni mod’ların eklenmesi için erken erişimin çok büyük bir önem arz ettiklerini açıkladı.” FIFA ve PES gibi oyunların resmi ve ciddi havasına eğlenceli bir hava katacak oyun sizleri yakın zamanda karşılayacaktır.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *