TeknoDiot
     
     
     

PES 2019 Lisanslı Ligleri Duyuruldu

PES 2019 Lisanslı Ligleri Duyuruldu

Konami’nin en popüler futbol oyunu PES’in yeni oyunu PES 2019 geçtiğimiz haftalar içerisinde duyurulmuştu. Uzun zamandır merakla beklenen PES serisinin en iddiaları oyunlarından biri PES 2019‘da yer alacak lisanslı ligler duyuruldu.

Konami tarafından geliştirilen PES serisinin yeni oyunu PES 2019 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediliyor. En son gelen haberler içerisinde Avrupa Şampiyonlar Lisansı alamamıştılar. Oyunun en merak edilen yanlarından biri olan lisanslı ligleri ile ilgili olarak Konami tarafından bir açıklama yapıldı.

[ilgiliicerik icerik_id=”18159″]

PES 2019 Lisanslı Ligleri Duyuruldu

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

PES 2019’da merak edilen bir diğer şey ise pek çok ligin lisansını aldığı merak ediliyor. Türk oyuncuların en çok merak ettiği Türkiye liginin aralarında bulunmadığı lisanslı ligler için Danimarka, Arjantin, Portekiz, İsviçre, İskoç, Belçika ve Rusya ligleri yer alıyor. Kısa süre içinde Konami tarafından iki yeni lisanslı ligin daha açıklanacağı belirtildi. Türkiye Ligi malesef yer almıyor PC oyuncuları artık yama yaparlar diye düşünüyoruz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Valorant: Kademeler ve Rekabete Dayalı Eşleştirme

Buğra Noyan

Microsoft’tan Türkiye’deki Xbox ve PC Oyuncularını Sevindirecek Haber

Buğra Noyan

Ücretsiz İlk CoD Oyunu Call of Duty: Warzone Duyuruldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.