PES 2019 Lisanslı Ligleri Duyuruldu

Konami’nin en popüler futbol oyunu PES’in yeni oyunu PES 2019 geçtiğimiz haftalar içerisinde duyurulmuştu. Uzun zamandır merakla beklenen PES serisinin en iddiaları oyunlarından biri PES 2019‘da yer alacak lisanslı ligler duyuruldu.

Konami tarafından geliştirilen PES serisinin yeni oyunu PES 2019 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediliyor. En son gelen haberler içerisinde Avrupa Şampiyonlar Lisansı alamamıştılar. Oyunun en merak edilen yanlarından biri olan lisanslı ligleri ile ilgili olarak Konami tarafından bir açıklama yapıldı.

[ilgiliicerik icerik_id=”18159″]

PES 2019 Lisanslı Ligleri Duyuruldu Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

PES 2019’da merak edilen bir diğer şey ise pek çok ligin lisansını aldığı merak ediliyor. Türk oyuncuların en çok merak ettiği Türkiye liginin aralarında bulunmadığı lisanslı ligler için Danimarka, Arjantin, Portekiz, İsviçre, İskoç, Belçika ve Rusya ligleri yer alıyor. Kısa süre içinde Konami tarafından iki yeni lisanslı ligin daha açıklanacağı belirtildi. Türkiye Ligi malesef yer almıyor PC oyuncuları artık yama yaparlar diye düşünüyoruz.

 


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı