PC'de PUBG Mobile Oynamak - Resmi Emülator | TeknoDiot.com
arama

PC’de PUBG Mobile Oynamak – Tencent Games Resmi Emülator (VİDEO)

PUBG Mobile PC’de oynama için geçtiğimiz günlerde Tencent Games tarafından resmi emülatör sunulmuştu. İşte bugün Tencent Games'in PUBG Mobile için yayınladığı Resmi Emülator'ü videoda sizlere aktardık.
PUBG Mobile PC’de Oynama – Tencent Games Resmi Emülator (VİDEO)
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

PUBG Mobile PC’de oynama için geçtiğimiz günlerde Tencent Games tarafından resmi emülatör sunulmuştu. İşte bugün Tencent Games’in PUBG Mobile için yayınladığı Resmi Emülator’ü videoda sizlere aktardık.

Biz de bu videomuzda, bu emülatöre yakından bakıyoruz ve PC’de PUGB Mobile oynuyoruz. Diğer bir çok PUBG Mobile için emülator mevcut ancak onlar kasma ve donma söz konusu olabiliyor ve resmi olarak PUBG Mobile’ı PC’de oynamak gerçekten müthiş. Steam’de PC sürümü 70 TL olan PUBG’nin bütçesi veya PC’si kaldırmayan oyuncular için bu resmi emülatör gerçekten iyi oldu diyebiliriz.

PC’de PUBG Mobile Oynamak – Tencent Games Resmi Emülator (VİDEO)

Android veya iOS cihazınızda oynadığınız PUBG Mobile hesabını aynı şekilde bu resmi emülator üzerinden de giriş yaparak aynı hesap üzerinden hesabınızı geliştirebiliyorsunuz. Fare ve klavye il oynanan PUBG Mobile, normal PC sürümü ile bir farkı olmadığını oyuna girdiğiniz zaman anlayabilirsiniz. PUBG Mobile PC‘de oynama için yapmanız gereken ilk önce bu link üzerinden emülatorü indirmek ve oyunu bilgisayarınıza kurmak. Emülatörü kurduğunuzda, tekrar bir indirme gerçekleştiriliyor ve oyun hazır oluyor.

PC’de PUBG Mobile Oynamak – Tencent Games Resmi Emülator (VİDEO)

En önemli nokta ise videoda bahsetmeyi unuttuğumuz durum, PUBG Mobile’ı emülatörle oynadığınız zaman, sunucu aynı sizin gibi emülatör üzerinden PUBG Mobile oynayan oyuncular ile sizi eşleştiriyor. Yani akıllı telefonla giren oyuncular bu sunucularda yer almıyor ve haksız bir rekabet olmuyor. Şu anda sadece HD olarak oynanabilen oyun, yakın zamanda UHD çözünürlük desteğini de verecek. Zaten PUBG Mobile resmi emülatorü şuanda Beta aşamasında ancak gerçekten iyi bir alt yapı olduğunu söyleyebiliriz. Lobide yeni oyuna bağlanmak için yaklaşık 10 – 15 saniye beklememiz yetti. Bu zaman aşımı aslında birçok oyuncunun emülatör üzerinden PUBG Mobile oynuyor olduğunun göstergesi. PUBG Mobile aslında artık PC’ye taşındı diyebiliriz. PUBG Mobile resmi emülator videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

TeknoDiot YouTube Kanalını Abone Olun!

Resmi Emülatörü indirmek için buraya tıklayınız.

 

Sosyal Medya’da TeknoDiot