PC, Mobil ve PlayStation Platformlarında En Çok Kazandıran Oyunlar - TeknoDiot.com

PC, Mobil ve PlayStation Platformlarında En Çok Kazandıran Oyunlar

Abone Ol 

Oyun dünyasının en büyük platformlarından biri haline gelen online oyunlar artık mobilde, PC ve konsolda artık oyuncular ile birlikte.

Bu online oyunlarının da piyasada çok fazla olması dikkat çekiyor. SuperData isimli araştırma şirketinin açıkladığı verilere göre PC oyun platformu her yıl %10 ortalama ile büyüyor. Free 2 Play pazarı ise yine yılda ortalama %28‘lik bir büyüme gösteriyor.

:: Fi Dizisi Güney Kore’de Bir İlki Gerçekleştirdi!

:: Haftanın Mobil Duvar Kağıtları #5

Açıklanan verilere göre PC plaformunda League of Legends, PlayStation platformunda Grand Theft Auto 5 ve mobil platformda ise Honour of Kings isimli oyun liderlik koltuğunda yerini almış durumda. Kısa sürede popüler oyunlardan biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, efsane World of Warcraft’ı sollamış durumda.

PC, Mobil ve PlayStation Platformlarında En Çok Kazandıran Oyunlar

Göz atın:   Monster Notebook’tan Oyun Ekosistemine Özel Girişimcilik: Monster Gaming Lab

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu