Mobil Oyun HaberleriOyun HaberleriPC Oyun HaberleriPlayStation HaberleriTeknoloji Haberleri

PC, Mobil ve PlayStation Platformlarında En Çok Kazandıran Oyunlar

Oyun dünyasının en büyük platformlarından biri haline gelen online oyunlar artık mobilde, PC ve konsolda artık oyuncular ile birlikte.

Bu online oyunlarının da piyasada çok fazla olması dikkat çekiyor. SuperData isimli araştırma şirketinin açıkladığı verilere göre PC oyun platformu her yıl %10 ortalama ile büyüyor. Free 2 Play pazarı ise yine yılda ortalama %28‘lik bir büyüme gösteriyor.

:: Fi Dizisi Güney Kore’de Bir İlki Gerçekleştirdi!

:: Haftanın Mobil Duvar Kağıtları #5

Açıklanan verilere göre PC plaformunda League of Legends, PlayStation platformunda Grand Theft Auto 5 ve mobil platformda ise Honour of Kings isimli oyun liderlik koltuğunda yerini almış durumda. Kısa sürede popüler oyunlardan biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, efsane World of Warcraft’ı sollamış durumda.

PC, Mobil ve PlayStation Platformlarında En Çok Kazandıran Oyunlar Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı