Rus Bombardıman Uçağı PAK DA'nın Motoru Bu Yıl Test Edilecek - TeknoDiot.com

Rus Bombardıman Uçağı PAK DA’nın Motoru Bu Yıl Test Edilecek

Abone Ol 

PAK DA stratejik bombardıman uçağının sevk sisteminin testleri 2020’de yapılacak. O Il-76 dayanan bir uçan laboratuvar bazında planlanmaktadır.

takipçi satın al
takipçi satın al

PAK DA kompleksi, Rus ordusuyla hizmet veren Tu-160, Tu-95MS ve Tu-22M3’ün yerini almalıdır. Bombacı roket taşıyıcının “uçan kanat” planına göre yürütülmesi planlanıyor. Ayrıca gizli teknolojilerle donatılacak, yani düşman radarları için neredeyse görünmez olacak.

2013 yılından bu yana PAK DA’nın gelişimi devam ediyor, bombacının ayrıntılı teknik özellikleri açıklanmadı. Ses altı hızında uçacağı bilinmektedir.

Bombacının tahrik sisteminin −60 ila +50 ° C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilmesi ve uçağa 30 saat boyunca sürekli uçuş sağlaması planlanmaktadır.

Sevk sisteminin testleri 2020’de yapılacak, Il-76 uçağına dayanan bir uçan laboratuvarı içereceklerdir.

Rus Bombardıman Uçağı PAK DA'nın Motoru Bu Yıl Test Edilecek

Son olarak bu tür bilim ve uçak haberleri ile ilgili haberlere güncel şekilde otomobil haberleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

:: Gücüne Güç Katan Lamborghini Huracan Evo RWD

Göz atın:   O Mesajlaşma Uygulamasını Kullananlar Dikkat!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!