«
Özel Profilo Servis Kalitesi ve Güvencesiyle Sizlerle! Sektörel Haberler Sponsorlu

Türkiye’nin en çok üretim yapan ve en çok satış gerçekleştiren firmalarından birisi olan Profilo, servis hizmeti ile müşterilerine hizmet göstermektedir.

Birçok yetkili servisi bulunduğu gibi, müşteriye daha kaliteli hizmeti sunabilmek için kurulan özel servisler de bulunmaktadır. Firmamız, özel servis merkezi olarak bilinmekle beraber, hem İstanbul hem de İzmir çevresinde belli markaların çeşitli ürünlerinde faaliyet göstermektedir. Profilo Servisi, hem çok ihtiyaç duyulan hem de kaliteli hizmet sunduğu bilinen bir markadır. Bu sebepten ötürü, firmamız sürekli olarak müşteri ziyaretlerine gitmekte ve hızlı şekilde müşteri ağını genişletmektedir. Özel Profilo Servis teknik hizmeti ile gönülleri fethetmektedir.

Profilo Servis’e Ulaşım Çok Basit!

Profilo servis hizmeti veren firmamıza ulaşmak isteyen müşteri sayısının her geçen gün artmış olduğunu söylesek hiç de yanlış olmaz. Elbette ki bunun en büyük sebebi, sunulan hizmet ve müşterilerimize vaat etmiş olduğumuz politikamızdır. Profilo marka cihazlarda beyaz eşya servisi olarak dikkat çeken kuruluşumuz, sizin için her zaman son derece nitelikli bir hizmet sunmakta, beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterileri için sunmaktadır.

Buzdolabı, bulaşık makinesi ya da benzeri eşyalar kullanıyorsanız, arızalandığı durumlarda firmamız ile iletişime geçerek bunları kısa süre içerisinde onarım yaptırabilirsiniz. Bizi arayabilir, ev adresinizi belirtebilir ve çok hızlı bir şekilde sorunu kökünden çözebilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

TeknoDiot Bey Hakkında

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *