Özel Altus Beyaz Eşya Servis Merkezi 7/24 Hizmetinizde

Sizler de herkes gibi aldığınız beyaz eşyaların hem ucuz hem de kaliteli olmasını istersiniz. Bu da sizin en doğal hakkınızdır. Altus Teknik işte tam bu anda tam sizin aradığınız beyaz eşya firması olarak her daim sizin yanınızda olmayı amaçlamaktadır. Sürekli lazım olan bu beyaz eşyaları alırken bizlerde öncelikle fiyatına sonra da kalitesiyle fiyatını karşılaştırırız.

Altus Teknik mağazasında bulunan beyaz eşyalar işte tam sizin istediğiniz uygunluluk ta ve kalite de tam size uygun ürünlerdir. Bu ürünlerin halkımızın bütçesine uygun olması nedeni ile ülkemizde ki Altus Teknik beyaz eşya kullanım sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Tabi kullanılan ürün beyaz eşya olunca hangi markadan hangi firmadan alırsak alalım arıza ortaya çıkarması gayet normaldir. İşte burada önemli olan arıza veren beyaz eşyanızı güvenilir ellere teslim etmektir. Sizler İstanbul Altus Servis olarak beyaz eşyanızı gönül rahatlı ile bizlere emanet edebilirsiniz.

Beyaz eşyanızı bize yollamakta güçlük çekerseniz İstanbul Altus Servis olarak sizlere onarımını yapılacak ürününüzü bizlere ulaştırmak için sizlere ücretsiz kargo servisi hizmetinize sunulmaktadır. Sadece sizin yapacağınız web adresimiz üzerinden bizlere ulaşmaktır. Bize arıza tespit için gönderdiğiniz beyaz eşyanızın gerekli arızaları tespit edilip sizin onayınızdan sonra güvenilir ve kaliteli onarımına başlanmaktadır. Ürünüz de ki arıza veren yedek parça orijinali ile birebir aynı olup yedek parça da ve işçilik hizmetini de sizlere sunmaktadır.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register