Oyunculara Özel Otel Odası!

Oyuncular için her zaman mekan ç0k önemli olmuştur. Oyuncular turnuvalar için mekanlarından ayrılabiliyorlar. Bu otel odası mekanlarını aratmayacaktır.

Bilgisayarınızdan ayrılmak zor geliyor, tatillerden nefret ediyorsanız belki de bugüne kadar hiç doğru otelde kalmamışsınızdır. Saatler süren oyun seansları sırasında da tatil planlarınızı yapmak çok zor oluyor. Tayvan’da bulunan i hotel ismindeki bu otel oyuncuları da düşünmüş durumda.

Oyunculara Özel Otel Odası!

Otel odalarında ikişer tane tam teşekküllü oyun bilgisayarı yer alıyor. Bu özel otel odasında DXRacer oyuncu koltukları yer alıyor. Otel odalarında 32 inç monitörler yer alırken ASUS imzalı PC’ler göz kamaştırıyor. Oyuncuları düşünmek bu kadarla da kalmamakta. Odada 46 inçlik televizyonlardaysa e-Spor kanallarının yayınlarına yer veriliyor. Bu özel otel odasının bir geceliği ise 100$ ancak e-Spor takımınızla gelirseniz tabi ki fiyat değişkenlik olma durumu mevcuttur.

Göz atın:   Riot Kampüs Elçileri Programı İçin Kollar Sıvandı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu