«
Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready'e Kavuştu! Oyun Haberleri

NVIDIA, Battlefield 5 Açık Beta sürümü için yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Güncelleme, aynı zamanda F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade ve Switchblade için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

Battlefield 5’in 19 Ekim’de yayınlanacak tam sürümü öncesindeki açık betasında, Conquest modunda Rotterdam ve Arctic Fjord haritalarında oynanabilirken, Grand Operations on Arctic Fjord haritasında 1. gün Airborne modunda, 2. gün ise Breakthrough modunda heyecana ortak olunabiliyor. Ön siparişte bulunan katılımcıların yanı sıra Origin Access Premier, Origin Access Basic ve EA Access üyeleri olan oyuncular için 4 Eylül’de başlayan Battlefield 5 Açık Beta, 6 Eylül’de herkes için oynanabilir olacak.

  • Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready'e Kavuştu! Oyun Haberleri

    Battlefield 5 Hakkında Her Şey

SÜRÜCÜYÜ İNDİR

Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready'e Kavuştu! Oyun Haberleri

Battlefield 5, yeni çıkan GeForce RTX ekran kartlarının desteği ve NVIDIA RTX Gerçek Zamanlı Işın İzleme özelliğiyle geliştirilmiş ilk oyunlardan biri olarak göze çarpıyor ve şimdiden oyuna yeni bir gerçeklik seviyesi getiriyor.

  • Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready'e Kavuştu! Oyun Haberleri

    Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *