TeknoDiot
     
     
     

Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready’e Kavuştu!

Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready'e Kavuştu!

NVIDIA, Battlefield 5 Açık Beta sürümü için yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Güncelleme, aynı zamanda F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade ve Switchblade için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

Battlefield 5’in 19 Ekim’de yayınlanacak tam sürümü öncesindeki açık betasında, Conquest modunda Rotterdam ve Arctic Fjord haritalarında oynanabilirken, Grand Operations on Arctic Fjord haritasında 1. gün Airborne modunda, 2. gün ise Breakthrough modunda heyecana ortak olunabiliyor. Ön siparişte bulunan katılımcıların yanı sıra Origin Access Premier, Origin Access Basic ve EA Access üyeleri olan oyuncular için 4 Eylül’de başlayan Battlefield 5 Açık Beta, 6 Eylül’de herkes için oynanabilir olacak.

[sp-related style=”dark” id=”18001″]

[button type=”success” size=”block” link=”https://www.geforce.com/drivers/?source=teknodiot.com” target=”true” disabled=”false”]SÜRÜCÜYÜ İNDİR[/button]

Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready'e Kavuştu!

Battlefield 5, yeni çıkan GeForce RTX ekran kartlarının desteği ve NVIDIA RTX Gerçek Zamanlı Işın İzleme özelliğiyle geliştirilmiş ilk oyunlardan biri olarak göze çarpıyor ve şimdiden oyuna yeni bir gerçeklik seviyesi getiriyor.

[sp-related style=”dark” id=”18404″]

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


BİM, Uygun Fiyatlı PlayStation 4 Satacak! (300 TL’lik Red Dead Redemption 2 Hediye)

Buğra Noyan

FIFA 2018’in En İyi Oyuncuları Belli Oldu

Buğra Noyan

Wolfteam’ın Büyük Finali Yakında Başlıyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.