Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready’e Kavuştu!

NVIDIA, Battlefield 5 Açık Beta sürümü için yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Güncelleme, aynı zamanda F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade ve Switchblade için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

Battlefield 5’in 19 Ekim’de yayınlanacak tam sürümü öncesindeki açık betasında, Conquest modunda Rotterdam ve Arctic Fjord haritalarında oynanabilirken, Grand Operations on Arctic Fjord haritasında 1. gün Airborne modunda, 2. gün ise Breakthrough modunda heyecana ortak olunabiliyor. Ön siparişte bulunan katılımcıların yanı sıra Origin Access Premier, Origin Access Basic ve EA Access üyeleri olan oyuncular için 4 Eylül’de başlayan Battlefield 5 Açık Beta, 6 Eylül’de herkes için oynanabilir olacak.

[sp-related style=”dark” id=”18001″]

SÜRÜCÜYÜ İNDİR

Oyuncular Battlefield 5 Açık Beta İçin Game Ready'e Kavuştu!

Battlefield 5, yeni çıkan GeForce RTX ekran kartlarının desteği ve NVIDIA RTX Gerçek Zamanlı Işın İzleme özelliğiyle geliştirilmiş ilk oyunlardan biri olarak göze çarpıyor ve şimdiden oyuna yeni bir gerçeklik seviyesi getiriyor.

[sp-related style=”dark” id=”18404″]

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

Göz atın:   PlayStation 5'in Tanıtımı Mayıs Ayında Planlanıyor Olabilir
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu