TeknoDiot
     
     
     

Oyuncuları Sevindirecek Haber: GTA 6 Ortaya Çıktı!

Oyuncuları Sevindirecek Haber: GTA 6 Ortaya Çıktı!

Rockstar Games’in sevilen açık dünya oyunu GTA’nın yepyeni oyunu GTA 6 hakkında ilk detaylar ortaya.

NeoGaf forumlarına sızan bilgiye göre; Tim Neff adlı aktörün CV‘sinin ve portfolyosunun yer aldığı sitede, kendisinin Grand Theft Auto 6 ve Red Dead Redemption 2 üzerinde Motion Capture üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Oyuncuları sevindirecek bir haber geldi diyebiliriz.

GTA 6 hakkında ilk detaylar geldi. Yayınlanan haber Neff tarafından yalanlandı ve site güncellendi. Aslında bir GTA 6 sızıntısı ortaya atıldı. Aynı olay GTA 4 döneminde de olmuştu. Grand Theft Auto 4 yazacaklarını fakat yanlışlıkla Grand Theft Auto 5 yazdıklarını belirtmişti. Bu haber yalanlansa da sızıntı gerçekleşti diyebiliriz.

:: Büyük Steam İndirimlerinin Tarihleri Belli Oldu!

:: Ucuz iPhone X Geliyor!

Oyuncuları Sevindirecek Haber: GTA 6 Ortaya Çıktı!

2 Aralık 2011 senesinde bir tanıtım videosu ile duyurulan oyun, 2013 senesinin sonlarına doğru piyasadaki yerini almıştı ve bu isimler GTA V‘in credits bölümünde de yer alıyordu. Peki GTA 6 ne zaman çıkacak gelin detaylarına hep birlikte bakalım.

17 Eylül 2013 tarihinde Rockstar Games GTA 5’i duyurmuştu. İlk olarak PlayStation 3 ve Microsoft Xbox 360 platformlarına çıkışını yaptı ve 2014 senesinin sonunda da yeni nesil oyun konsolları olan Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için çıkışını gerçekleştirmişti. Daha sonrada GTA 5, PC platformu için 2015 Nisan ayında duyurulmuştu.

Grand Theft Auto 5′i halen çok oynanması ve popüler kılan durum ise Grand Theft Auto Online olması. Rockstar Games, Grand Theft Auto 6’nın çıkışını yeni konsollara kadar bekletilebilir. Yeni konsollardan kastımız, PlayStation 5 gibi. Ancak bir sızıntı gerçekleşti. Dahası da gelecek gibi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


eFootball PES 2020’deki Lisanslı İngiliz Takımları Belli Oldu!

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Note 10 Lite FCC’de Görüldü

Buğra Noyan

Coronavirus, Tehlike Büyük Ama Önlemler Basit

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.