Oyun Oynarken Para Kazanın!

Bildiğimiz gibi YouTube  gibi platformlarda oynadığı oyunun videosunu  paylaşarak maddi gelir elde edebiliyor. 

 YouTube platformu ülkemizde epeyce gelişmeye başladı. Ancak bu iş her geçen gün oyunlara olan ilgi durmaksızın yükselmeye devam ediyor. Konsol, bilgisayar, mobil gibi platformlarda her geçen gün yeni oyun üretiliyor veyahut keşfediliyor artık oyun hayatımızın her anında yanımızda olduğu için şirkeler yatırımlarını oyun sektörüne dönüştürüyor.

https://teknodiot.com/en-cok-kullanilan-emojiler-belli-oldu-5512.html

Oyun Oynarken Para Kazanın! Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri

Sony Rewards Programı ile oyun oynayarak kazandığınız başarımlar ile para kazanabileceğimizi bizlere sunuyor. PlayStation Network (PSN)hesabınızda bulunan çeşitli kupalar artık bir işe yarayacak diye  de nitelendire biliriz. Oynadığımız oyunlarda olan gümüş, altın, platin kupalar PlayStation Network hesabınızda gerçek ödüle dönüştürülecek. Ödül puanlarını ise PlayStation Store üzerinden kredi şeklinde harcayabiliriz.

PlayStation Store Programının Detayları;

Gümüş Kupa= 1 Puan

Altın Kupa= 10 Puan

Platin Kupa= 100 Puan

Her 1000 Puan = 10 DOLAR PlayStation Network Kredisi

PlayStation Network‘te kupa birincisi olan oyuncu Rough Daw 4 hesabındaki kupaları satarak 1.583 DOLAR PlayStation Network parası kazandı.


Etiketler

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı