TeknoDiot.com
   
     

Oyun indirme Sektöründe Yeni Bir Soluk!

Oyun indirme Sektöründe Yeni Bir Soluk! Oyun Haberleri Sponsorlu

Güvenilir, hızlı ve full versiyon oyunları indirebileceğimiz site aramak için bazen oldukça fazla zaman kaybedebiliyoruz. Siteyi bulduğumuzda oyunun son sürümünü bulamıyoruz, oyunun son sürümünü bulduğumuzda ise sağlamlığına güvenemiyoruz.

Programoyunindir.com ile artık bu durum son bulacak gibi görünüyor. Site oldukça sade ve kafa karıştırmayacak şekilde tasarlanmış. Örnek olarak Fifa 18 oyununu indirmek istiyorsunuz. Arama bölmesine yazdığınızda direkt karşınıza çıktığı gibi sağ tarafta bulunan spor kelimesine tıkladığınızda spor oyunları kategorisi açılarak bulmanıza yardımcı oluyor. Oyunun sayfasına geldiğinizde sistemsel olarak yeterli olacak ve önerilen sistem gereksinimlerini görebilmektesiniz. Sistem gereksinimlerine bakarak, bilgisayarınızın oyunu size oynatıp oynatamayacağı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Oyun içi görselleri ve oyun içi tanıtım videosu ile oyun hakkında ön bilgi vererek bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Oyun indirme Sektöründe Yeni Bir Soluk! Oyun Haberleri Sponsorlu

“Oyun ve Program indirme alanında yeni bir soluk getiriyoruz” sloganı ile yola çıkan programoyunindir.com ile oyunları güvenli, full versiyon olarak indirebileceksiniz. Aksiyon, macera, savaş, simülasyon, spor, strateji, yarış ve korku olarak 8 farklı oyun kategorisinden oyun sunmak ile birlikte android oyunları, oyun yamaları ve program indir gibi hizmetleri de mevcuttur.

Oyun indirmek isteyenlere yönelik düşünceler ile kurulan site indirme platformu olarak Google Drive ve Turbobit kullanmaktadır. Diğer sitelere göre daha anlaşılır ara yüz ve son sürüm oyunlar paylaşılmaktadır. Kırık link ya da link yönlendirme gibi durumlar olmadan linke tıkladığınızda direk indirme platformuna gitmenizi sağlamaktadır. Herhangi bir oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak istiyorsanız programoyunindir.com tam size göre olacaktır.

Programoyunindir.com oyunlar, linkler ve sürümler ile ilgili bir problem olduğunda iletişime geçip sorunu çözmenize yardımcı olabilecek bir kuruluştur. Diğer siteler gibi sadece bu oyunda sitede bulunsun mantığı ile değil insanların tam olarak oyunları, programları indirmesini istemektedir. Popüler olan oyunları ya da oynamak istediğiniz oyunları boyut fark etmeksizin bulabileceğiniz gibi indirme linkine tıkladığınızda kolayca indirebileceğinize emin olabilirsiniz.

Kısa aralıklar ile paylaşım yapılmakta olan siteyi yer imlerine ekleyerek takip edebileceğiniz gibi sosyal medya hesapları olan Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube dan takip edebilirsiniz. Sitede yaşanan tüm gelişmeleri sosyal medya hesapları ile paylaştıkları için yayınlanmasını beklediğiniz oyun, oyun modu ve programların durumlarını öğrenebilirsiniz. Youtube üzerinden kendi videoları ile oyunlar ve oyun modları ile bilgi verdikleri için diğer sitelerde konulan oyun videolarında olduğu gibi oyun ve video içeriği farklı olma durumu olmadan oyun videosunu izleyebilirsiniz.