TeknoDiot
     
     
     

Oyun Hileleri ve Türkçe Yama Sitesi

Oyun Hileleri ve Türkçe Yama Sitesi

Aslında pek çok oyun severin yakından tanıdığı ve oyun oynarken hepimizin kullandığı oyun hileleri, eklentileri, türkçe yama, save dosyaları ve daha birçok alanda paylaşım yapan bir internet sitesinden bahsedeceğiz sizlere.Bu site yayın hayatının 4. yılını da başarıyla geride bırakmış ve açıldığı ilk günden bu yana oyuncuları en kaliteli paylaşımlarla buluşturan bir site, “oyunyamasi.org”. Sitede yer alan tüm yama ve hilelerde aradığınız en ince detayı bulabilecek ve indirdiğiniz içerikleri sorunsuz bir şekilde kurabileceksiniz. Dilerseniz sizlerle benim bu sitedeki favori oyun yamalarımı ve oyun hilelerini paylaşmak istiyorum.

Bu siteye ilk ziyaretimi PS3 üzerinden GTA 5 oynarken yaptım. Oyunu oynarken GTA 5 para hilesi benim en çok aradığım hileydi ve google üzerinden aramalarım sonucunda bu sitede paylaşılan gta 5 ps3 hile konusunda buldum kendimi. GTA 5 PS3 versiyonunun tüm hilelerinin paylaşılmış olduğu bu sayfa, oyunu oynadığım 1 yılı aşkın süre boyunca benim en büyük yarımcım oldu. GTA 5 şifreleri ihtiyacım olduğunda direk bu sayfayı ziyaret eder oldum. Sitedeki hileleri yalnızca GTA 5 hileleriyle sınırlamak tabiiki yanlış olur. Sitede XBOX’dan tutun PC’ye kadar tüm platformlarda oyun hileleri bulabilmek mümkün.

Başlıkta ve konumuzun başında da dile getirdiğimiz gibi bu sitede popüler olan bir diğer içerik daha var, türkçe yama. Yine GTA dediğim için kızmayın bana. Çünkü bu sefer de GTA San Andreas için paylaşılmış bir türkçe yamadan bahsedeceğim. Yayınlandığı günden itibaren 50 binden fazla indirilen  gta san andreas türkçe yama oyun içindeki menü ve altyazıları tamamen Türkçe hale getirerek Türk oyun severlerin zevkini arttırıyor. Direk setup halinde olan bu Türkçe yama karmaşık kurulum problemlerini de ortadan kaldırıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Tüm io Oyunlarını Bir Yerden Oynayın

Buğra Noyan

İstanbul Franke Servisleri Bir Tık Uzağınızda!

Buğra Noyan

Bayan Gömlek

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.