«
Oyun Hileleri ve Türkçe Yama Sitesi Sponsorlu

Aslında pek çok oyun severin yakından tanıdığı ve oyun oynarken hepimizin kullandığı oyun hileleri, eklentileri, türkçe yama, save dosyaları ve daha birçok alanda paylaşım yapan bir internet sitesinden bahsedeceğiz sizlere.Bu site yayın hayatının 4. yılını da başarıyla geride bırakmış ve açıldığı ilk günden bu yana oyuncuları en kaliteli paylaşımlarla buluşturan bir site, “oyunyamasi.org”. Sitede yer alan tüm yama ve hilelerde aradığınız en ince detayı bulabilecek ve indirdiğiniz içerikleri sorunsuz bir şekilde kurabileceksiniz. Dilerseniz sizlerle benim bu sitedeki favori oyun yamalarımı ve oyun hilelerini paylaşmak istiyorum.

Bu siteye ilk ziyaretimi PS3 üzerinden GTA 5 oynarken yaptım. Oyunu oynarken GTA 5 para hilesi benim en çok aradığım hileydi ve google üzerinden aramalarım sonucunda bu sitede paylaşılan gta 5 ps3 hile konusunda buldum kendimi. GTA 5 PS3 versiyonunun tüm hilelerinin paylaşılmış olduğu bu sayfa, oyunu oynadığım 1 yılı aşkın süre boyunca benim en büyük yarımcım oldu. GTA 5 şifreleri ihtiyacım olduğunda direk bu sayfayı ziyaret eder oldum. Sitedeki hileleri yalnızca GTA 5 hileleriyle sınırlamak tabiiki yanlış olur. Sitede XBOX’dan tutun PC’ye kadar tüm platformlarda oyun hileleri bulabilmek mümkün.

Başlıkta ve konumuzun başında da dile getirdiğimiz gibi bu sitede popüler olan bir diğer içerik daha var, türkçe yama. Yine GTA dediğim için kızmayın bana. Çünkü bu sefer de GTA San Andreas için paylaşılmış bir türkçe yamadan bahsedeceğim. Yayınlandığı günden itibaren 50 binden fazla indirilen  gta san andreas türkçe yama oyun içindeki menü ve altyazıları tamamen Türkçe hale getirerek Türk oyun severlerin zevkini arttırıyor. Direk setup halinde olan bu Türkçe yama karmaşık kurulum problemlerini de ortadan kaldırıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *