TeknoDiot
     
     
     

Overwatch Ücretsiz Oluyor!

Overwatch Ücretsiz Oluyor!

Geride bıraktığımız yıl, yılın oyunu seçilen Overwatch önümüzdeki hafta sonu ücretsiz oluyor.

22 Eylül ve 25 Eylül tarihleri arasında bedava olacak oyunda tüm kahramanları ve 16 adet haritayı test etme şansını elde edebilirsiniz. Quick Play, Custom Games ve Arcade oyun modlarını deneyebileceğiniz hafta sonundan sonra oyunu satın almak isterseniz, Blizzard’ın indirim yapacağı da söylentiler arasında yer almakta. Kahraman tabanlı ve objektife dayalı bir FPS oyunu olan Overwatch, yer yer Team Fortress’tan ilham aldığı mekanikleri yüzünden bazı kötü eleştirilere maruz kalmıştı. Ücretsiz hafta sonunun ise sadece Amerika, Avrupa ve Asya bölgelerinde olacağı belirtiliyor. Blizzard özellikle neden bunu belirtti bilmiyorum ancak bizi Afrika’dan takip ediyorsanız Overwatch’un hafta sonu etkinliğine maalesef katılamayacaksınız.

Overwatch bu hafta sonu ücretsiz

Şu anda dünyanın en çok oynanan FPS oyunu konumunda bulunan Overwatch’a, e – spor anlamında da büyük destek veriliyor. Hepsi bir yana Overwatch’un güçlü topluluğu arasında yer almak ve arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirebileceğiniz rekabetçi bir oyun arıyorsanız, Overwatch sizin için en doğru adres olacaktır.

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Amazon and Alphabet report sales surge this quarter

Buğra Noyan

World of Warships Evrenine Bir Yenilik Daha Geliyor!

Buğra Noyan

Telefonlara ÖTV Zammı! Akıllı Telefonların Yeni Zamlı Fiyatları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.