Overwatch Ücretsiz Oluyor!

Geride bıraktığımız yıl, yılın oyunu seçilen Overwatch önümüzdeki hafta sonu ücretsiz oluyor.

22 Eylül ve 25 Eylül tarihleri arasında bedava olacak oyunda tüm kahramanları ve 16 adet haritayı test etme şansını elde edebilirsiniz. Quick Play, Custom Games ve Arcade oyun modlarını deneyebileceğiniz hafta sonundan sonra oyunu satın almak isterseniz, Blizzard’ın indirim yapacağı da söylentiler arasında yer almakta. Kahraman tabanlı ve objektife dayalı bir FPS oyunu olan Overwatch, yer yer Team Fortress’tan ilham aldığı mekanikleri yüzünden bazı kötü eleştirilere maruz kalmıştı. Ücretsiz hafta sonunun ise sadece Amerika, Avrupa ve Asya bölgelerinde olacağı belirtiliyor. Blizzard özellikle neden bunu belirtti bilmiyorum ancak bizi Afrika’dan takip ediyorsanız Overwatch’un hafta sonu etkinliğine maalesef katılamayacaksınız.

Overwatch bu hafta sonu ücretsiz

Şu anda dünyanın en çok oynanan FPS oyunu konumunda bulunan Overwatch’a, e – spor anlamında da büyük destek veriliyor. Hepsi bir yana Overwatch’un güçlü topluluğu arasında yer almak ve arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirebileceğiniz rekabetçi bir oyun arıyorsanız, Overwatch sizin için en doğru adres olacaktır.

Kaynak

Göz atın:   H1Z1'e Yeni Gelen Güncelleme Oyuncu Sayısını Artıracak mı?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu