TeknoDiot
     
     
     

Overwatch Turnuvasında 30.000 TL’lik Ödül (GIST 2018)

Overwatch Turnuvasında 30.000 TL'lik Ödül (GIST 2018)

NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard, GIST 2018’deki Overwatch turnuvasında 30.000 TL değerinde ödül dağıtıyor! İşte tüm detaylar…

NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard, 1-4 Şubat tarihleri arasında Gaming Istanbul 2018 Fuarı’nda gerçekleştirilecek 30.000 TL değerinde ödül havuzuna sahip Overwatch turnuvasıyla, GIST 2018’deki tüm oyuncuları ağırlamaya hazırlanıyor. NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard’ın ortak çalışmasıyla düzenlenen etkinlikte, Türk oyun severlerin karşısına heyecan ve aksiyonun her gün devam edeceği “Fuar boyunca her gün 1 turnuva” sloganıyla çıkılıyor.

Fuar alanındaki heyecanın, Team NVIDIA Türkiye’nin Twitch kanalından her gün yapılacak canlı yayınlarla aktarılacağı etkinlikler boyunca, oyun dünyasının tanınmış simaları, yayıncılar, Youtuber’lar ve eSpor takımları, turnuva alanındaki takipçileriyle sohbet etme imkânı yakalayacak. NVIDIA Türkiye’nin yayıncı ekibi Team NVIDIA Türkiye de, alanda hayranlarıyla buluşarak turnuva yayınlarına katılacak.

Battlefleet Gothic: Armada 2 Duyuruldu

Overwatch Turnuvasında 30.000 TL'lik Ödül (GIST 2018)

Gerçekleştirilecek turnuvalarda, 10.000 TL nakit ödül ile toplam 20.000 TL değerindeki 4 adet HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook sahipleriyle buluşacak. Her gün yapılacak finallerde seçilecek günün en değerli oyuncusu (MVP), HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook ödülüne sahip olacak. Bunun yanı sıra turnuvaya katılan her oyuncu, Blizzard’dan özel kol bandı almaya hak kazanacak. Ayrıca bir çok promosyon ve küçük hediye de etkinlik alanında katılımcılara dağıtılacak.

Donanım ödüllerinin OMEN by HP, nakit ödülün ise GameSultan tarafından sağlandığı, OMEN by HP ve Blizzard’ın destekleriyle gerçekleştirilecek GeForce Overwatch turnuvası hakkındaki detaylı bilgilere, geforceowtournamentomenbyhp.dijitalsporlar.com adresinden ulaşılabiliyor. Turnuvayı, Twitch kanalından (www.twitch.tv/nvidiageforcetr) yayınlayacak NVIDIA, tüm oyun severleri bu heyecana ortak olmaya davet ediyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Mobil Oyun Dünyasına Yeni Oyuncu: AppButiq

Buğra Noyan

OnePlus 7T Pro ve OnePlus 7T McLaren Sürümü Avrupa’da Piyasaya Sürüldü!

Yusuf Karcılar

Heroes of the Storm’da Mecha Fırtınası

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.