Outlast 3, Önceki Oyunlardan Çok Farklı Olacak!

Outlast 3, Önceki Oyunlardan Çok Farklı Olacak!

Abone Ol 

Outlast firmasının yapımcı ortağı olan Red Barrels, Outlast 3 hakkında bazı bilgiler paylaştı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Korku ve gerilim oyunları dediğimizde aklımıza ilk gelen oyunlardan biri olan Outlost 2013 yılında piyasaya çıkışını gerçekleştirdi. Çıkış süresinden bu zamana kadar oyuncular tarafından beğenilen oyun sesleri, yaratıkların sesleri ve oyun içinde çıkan bazı korkunç sahneleri oyuncuları bir hayli kendine bağlamıştı.

Oyunu geliştirien firma olan Red Barrels firmasının kurucu ortağı olan Philippe Morin yaptığı açıklamada Outlast serisinin yeni çıkacak olan 3. oyunu diğerlerinden farklı olacağını belirtti. Daha çok açıklama yapmayan şirket kurucusu oyunun mekaniklerinin ve oynanış tarzının değişeceğini belirtti.

Yapılan bu açıklamadan diğer oyunların hep yaratıklardan saklanarak geçtiğini düşürsek ve mekanikler değişecekse yaratıklarla artık çatışma vakti geldiğini söyleyebiliriz.

Göz atın:   Polanya'nın Bağımsızlığının 100. Yıl Şerefine Steam'de İndirimler Başladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu