Ortamı Şenlendiren Ampul – De-Power Hoparlörlü Akıllı Ampul (VİDEO)

Akıllı ürünler artık hayatımızın her alanında ve bu videomuz da ise De-Power’ın akıllı ampulüne yakında baktık. Ortamı şenlendiren bir ampul olan ürün gerçekten kullanışlı.

Hoparlörlü olması kullanıcılar tarafından epeyce sevilen özelliklerinden. Ayrıca bu hoparlörü müzik dinlerken ışık eşliğinde müziğin ritmine göre ayak uydurtmakta. Zaten detayları videomuzda yer verdik.
De-Power Hoparlörlü Akıllı ampulü akıllı telefonunuzla eşleştirebiliyorsunuz. Eğer Android cihaz kullanıyorsanız Play Store’dan eğer iOS cihaz kullanıyorsanız App Store’dan SmartLit2 uygulamasını cihazlarınıza indirebiliyorsunuz. Uzaktan kontrol edilerek ses ve ışık alabileceğiniz akıllı LED müzik çalar ampul.

Uygulamayı indirdikten sonra De-Power Akıllı Ampulü Bluetooth ile cep telefonunuza eşleştirip kullanabilirsiniz. Yüksek ses kalitesinde müzikler dinleyebilir aynı anda oda aydınlatmanızı istediğiniz tonlarda ayarlayabilirsiniz üstelik bunları yaparken yerinizden kalkmanıza da gerek yok her şey parmaklarınızın ucunda. De-Power Akıllı Ampulde 16 milyon renk tonunu ayarlayabiliyorsunuz. Ürünü satın almak için buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.
>

MOBİLPARK.COM’a TEŞEKKÜR EDERİZ.

Android için SmartLit2 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
iOS için SmartLit2 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

De-Power Hoparlörlü Akıllı Ampul Sundukları

Akıllı telefonunuzda kullanma (Bluetooth ile bağlantı)
Android ve iOS Uygulama Desteği
Yüksek Ses kalitesi
Fonksyonel Aydınlatma seçenekleri (16m)
Enerji Tasarrufu (LED ampulün avantajı)


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı