Ortamı Şenlendiren Ampul - De-Power Hoparlörlü Akıllı Ampul

Ortamı Şenlendiren Ampul – De-Power Hoparlörlü Akıllı Ampul (VİDEO)

Abone Ol 

Akıllı ürünler artık hayatımızın her alanında ve bu videomuz da ise De-Power’ın akıllı ampulüne yakında baktık. Ortamı şenlendiren bir ampul olan ürün gerçekten kullanışlı.

Hoparlörlü olması kullanıcılar tarafından epeyce sevilen özelliklerinden. Ayrıca bu hoparlörü müzik dinlerken ışık eşliğinde müziğin ritmine göre ayak uydurtmakta. Zaten detayları videomuzda yer verdik.
De-Power Hoparlörlü Akıllı ampulü akıllı telefonunuzla eşleştirebiliyorsunuz. Eğer Android cihaz kullanıyorsanız Play Store’dan eğer iOS cihaz kullanıyorsanız App Store’dan SmartLit2 uygulamasını cihazlarınıza indirebiliyorsunuz. Uzaktan kontrol edilerek ses ve ışık alabileceğiniz akıllı LED müzik çalar ampul.

Uygulamayı indirdikten sonra De-Power Akıllı Ampulü Bluetooth ile cep telefonunuza eşleştirip kullanabilirsiniz. Yüksek ses kalitesinde müzikler dinleyebilir aynı anda oda aydınlatmanızı istediğiniz tonlarda ayarlayabilirsiniz üstelik bunları yaparken yerinizden kalkmanıza da gerek yok her şey parmaklarınızın ucunda. De-Power Akıllı Ampulde 16 milyon renk tonunu ayarlayabiliyorsunuz. Ürünü satın almak için buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.
>

MOBİLPARK.COM’a TEŞEKKÜR EDERİZ.

Android için SmartLit2 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
iOS için SmartLit2 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

De-Power Hoparlörlü Akıllı Ampul Sundukları

Akıllı telefonunuzda kullanma (Bluetooth ile bağlantı)
Android ve iOS Uygulama Desteği
Yüksek Ses kalitesi
Fonksyonel Aydınlatma seçenekleri (16m)
Enerji Tasarrufu (LED ampulün avantajı)

Göz atın:   AliExpress Paketi #2 | Çok Ucuz Yaka Mikrofonu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu