TeknoDiot
   
   

Oppo Reno 2 ve Reno 2Z Duvar Kağıtları (İndir)

Oppo Reno 2 ve Reno 2Z Duvar Kağıtları (İndir)

Popüler akıllı telefon üreticisi Oppo yeni amiral gemi serisi Oppo Reno 2 serisini tanıttı. Oppo Reno 2 ve Oppo Reno 2Z duvar kağıtları sizlerle.

Oppo Reno 2 ve 2Z’nin her ikisinde de muhteşem AMOLED ekranlar var. İlki, 6.55 ″ (1080 X 2400 piksel) panel ile gelirken, ikincisi biraz daha küçük 6.53 ″ (1080 X 2340 piksel) ekrana sahip. Panellerin en boy oranı gelince, Reno 2 20: 9 panele sahipken Reno 2Z 19.5: 9 panele sahiptir.

Yonga seti, Reno 2’deki yepyeni bir Qualcomm Snapdragon 730G SoC ve 2Z’nin de MediaTek Helio P90 SoC ile birlikte geldiği gibi gerçekten farklı olduğu yerdir. G oyun oynamayı ifade eder, yani Reno 2 oyun seansları için optimize edilmiştir. RAM ve depolama yapılandırmasına gelince, hem Reno 2 hem de 2Z sağlıklı 8GB RAM ve 256GB dahili belleğe sahiptir. Depolama genişletmesi için, MicroSD kart yuvası kartta bulunur.

Biyometrik kimlik doğrulama amacıyla AMOLED panelinin altına bir optik parmak izi okuyucusu yerleştirilmiştir.

Oppo Reno 2 duvar kağıtları

Oppo Reno 2 duvar kağıtlarına HD çözünürlükte buradan ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 2 ve Reno 2Z Duvar Kağıtları (İndir)

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.