Oppo Reno 3 Reklamında Acun Ilıcalı Yer Aldı (Video) - TeknoDiot.com

Yayınlanan Yeni Oppo Reno 3 Reklamında Acun Ilıcalı Yer Aldı (Video)

Abone Ol 

Oppo’nun yeni akıllı telefon serisi Reno 3 serisinin yeni reklam filminde Acun Ilıcalı ve kızları yer alıyor.

Oppo,  Reno3 Serisi’nin reklam çekimleri için Acun Ilıcalı ile keyifli bir iş birliği yaptı. Yeni nesil akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarında büyümeye devam eden Oppo, Reno3 Serisi’nin reklam çekimlerini tamamladı. Markanın reklam yüzü olan Acun Ilıcalı’nın başrolde olduğu kampanya, ‘Hayatım Benim Koleksiyonum’ başlığını taşıyor.

Eğlenceli senaryosu ve farklı mekanlarda çekilen etkileyici görüntüleriyle dikkat çeken reklam kampanyasında Acun Ilıcalı, kızları Yasemin ve Melisa ile kamera karşısına geçerek kendi koleksiyonunu anlatıyor.

Oppo’nun  yeni reklam kampanyası, modern insanların birer ‘dijital koleksiyoner’ olma fikrine dayanıyor. İnsanlar çektikleri fotoğraflarla, kaydettikleri videolarla sadece anı biriktirmiyorlar, aynı zamanda kendi koleksiyonlarını oluşturuyorlar. Acun Ilıcalı, reklam kampanyasında ‘Hayatım Benim Koleksiyonum’ diyerek; kendi hayatından koleksiyon değeri taşıyan anları paylaşırken; Yeni OppoReno3 Serisi’nin üstün fotoğraf ve video özelliklerinin de altını çiziyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Yayınlanan Yeni Oppo Reno 3 Reklamında Acun Ilıcalı Yer Aldı (Video)

Reno3 Serisi, şafak vaktindeki ilk güneş ışığından sessiz ve yıldızlı bir geceye kadar gerçek hayattaki güzellikleri kaydetmek konusunda farklı bir deneyim yaşatıyor. Seride yer alan her iki model, devrim niteliğindeki yakınlaştırma performansı ile mobil fotoğrafçılıkta çıtayı yükseltiyor. Tüm bu özellikler, koleksiyon değerinde fotoğraflar çekilmesi için tüm sınırları ortadan kaldırıyor.

Acun Ilıcalı, Oppo reklam filminde

Yasemin ve Melisa Ilıcalı’yı da aldı. Acun Ilıcalı’nın kızlarıyla birlikte eğlendiği gördüğümüz reklam filmi, akıllı telefonun biri 64 MP olan dörtlü arka kamera kurulumuna odaklanıyor.

Kala Film’den Turgut Akaçık’ın yönetmenliğinde gerçekleşen ‘Hayatım Benim Koleksiyonum’ reklamının çekimleri üç günde, 7 farklı mekanda, sosyal mesafe kurallarına azami şekilde dikkat edilerek tamamlandı. Reklamda kullanılan jingle ise sadece bir reklam müziği olarak değil, başlı başına bir şarkı olması için düşünüldü ve bestelendi.

Göz atın:   Oppo Reno 10X Zoom, Android 10 Beta Testi İçin Kullanıcı Toplamaya Başladı!

Yayınlanan Yeni Oppo Reno 3 Reklamında Acun Ilıcalı Yer Aldı (Video)

Yayınlanan Yeni Oppo Reno 3 Reklamında Acun Ilıcalı Yer Aldı (Video)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

7 Yorum

  1. Survivor sponsoruydu zaten Oppo.Reklamda Acun Ilıcalı’nın oynaması şaşırtmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu