OnePlus 7 Pro’nun Ekran Sorunları İçin Düzeltme Geliyor

Kısa süre önce duyurulan OnePlus 7 Pro, çeşitli ekran sorunlarından kaynaklanıyor.

Reddit ve OnePlus topluluk forumlarındaki birçok kullanıcı “hayalet dokunuş” ve birkaç diğer görüntü sorunu bildiriyor. Bu sorunlara cevaben, OnePlus bir düzeltmenin işlerin içinde olduğunu ve “önümüzdeki haftalarda” yayınlanacağını doğruladı.

Güncelleme OnePlus 7 Pro‘nun ekran sorunlarını çözmek için yapıldı. Yaklaşan güncelleme, ekranla ilgili tüm sorunları çözecek ve genel deneyimi geliştirecektir. OnePlus, ayrıca konuyla ilgili bir açıklama yaptı: Kullanıcılardan “hayalet tapalar” deneyimiyle karşı karşıya olduklarını açıklayan sınırlı raporlar aldık. Ekibimiz bu vakaları belirlemek için çok çalıştı ve önümüzdeki haftalarda bir ürün yazılımı güncellemesi yayınlayacağız.

OnePlus 7 Pro ünitelerinde “hayalet dokunuş” sorunu yaygındır. Telefon ekrana kendi kendine dokunmaya başladığında “hayalet dokunma” ya da “hayalet dokunuş” sorunları ortaya çıkıyor.

OnePlus 7 Pro'nun Ekran Sorunları İçin Düzeltme Geliyor

Belirli bir uygulamanın veya tüm sistemin hatalı çalışmasına neden olabilir. Hatta bazı kullanıcılar, ekranın köşelerdeki dokunuşları görmezden gelmesiyle ilgili sorunları bile bildirdi. Bu arada, kullanıcılar OnePlus 7 Pro‘daki “hayalet dokunma” sorununu çözmek için NFC’yi geçici olarak kapatabilir veya cihazı yeniden başlatabilir. CPU-Z uygulaması cihazınızda kuruluysa CPU-Z uygulamasını kaldırmanız da önerilir.

Güncelleme için kesin zaman çizelgesi OnePlus tarafından sağlanmamıştır. Ancak şirket çok geçmeden güncellemeyi yayınladığını söyledi. OnePlus geçen ay OnePus 7 Pro’yu Snapdragon 855 ve 6.67 inç AMOLED ekranla duyurdu. Ekranı QHD + çözünürlük, 90Hz yenileme hızı ve HDR 10+ desteği ile geliyor. Üçlü arka kamera modülü, optikte mükemmel olmasını sağlar. 30W Warp Charge hızlı şarj teknolojisini destekleyen 4000 mAh pil içermekte.

Göz atın:   Acer'dan Tam 18 Çekirdekli PC: Predator Orion 9000
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. Üç ay önce one plus 7 pro aldım bu zamana kadar 4 sefer sosyal medya videolarini oynatmadi yeniden baslatigimda 15 20 dakika açılmadı güç tuşuna basınca tekrar açılıp videoları oynattı sorun ne olabilir cihazı daha kayıt ettirmedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu