OnePlus 6 Çıkış Tarihi

OnePlus 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Abone Ol 

Çinli dev mobil cihaz üreticisi olan OnePlus‘ın en son çıkaracağı amiral gemisi olacak olan OnePlus 6’nın çıkış tarihi sonunda belli oldu. Çentikli yapısı ile gözleri kendine çeviriyor.

Çin kaynaklı sızıntıya göre OnePlus 6 çıkış tarihi çok yakın zamanda. Çentik… çentik… çentik… OnePlus 6 tasarım olarak oldukça süper diyebiliriz. 2018’e damga vuran çentikli mobil cihazlar yapılmaya başlandı ve OnePlus markası da bu akıma ayak uydurarak OnePlus 6 modelini çentikli yapmış durumda. Çin kaynakları, Mayıs ayındaçıkacak olan OnePlus 6 modelinin, bir üst versiyonu olan 6T‘nin de Sonbaharda çıkacağını iddia ediyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”14948″]

OnePlus 6, 5 Mayıs tarihinde gün yüzüne çıkacak.Shenzen, Çin‘de düzenlenecek bir etkinlikte, Çin yerel saatiyle 14:00‘de sergilenecek olan telefon için gözler şimdiden Çin’e çevrildi. Bakalım OnePlus 6’nın lansmanı nasıl olacak. En dikkat çeken tarafı ise neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip, bu ekranda en dikkat çeken şey ise çentikli bir yapıya sahip olması elbette. OnePlus’ın çıkacak olan yeni amiral gemisi OnePlus 6 hakkında detaylar geldikçe sizlere aktaracağız.

OnePlus 6'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Göz atın:   Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu