TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » OnePlus 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

OnePlus 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

OnePlus 6'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Çinli dev mobil cihaz üreticisi olan OnePlus‘ın en son çıkaracağı amiral gemisi olacak olan OnePlus 6’nın çıkış tarihi sonunda belli oldu. Çentikli yapısı ile gözleri kendine çeviriyor.

Çin kaynaklı sızıntıya göre OnePlus 6 çıkış tarihi çok yakın zamanda. Çentik… çentik… çentik… OnePlus 6 tasarım olarak oldukça süper diyebiliriz. 2018’e damga vuran çentikli mobil cihazlar yapılmaya başlandı ve OnePlus markası da bu akıma ayak uydurarak OnePlus 6 modelini çentikli yapmış durumda. Çin kaynakları, Mayıs ayındaçıkacak olan OnePlus 6 modelinin, bir üst versiyonu olan 6T‘nin de Sonbaharda çıkacağını iddia ediyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”14948″]

OnePlus 6, 5 Mayıs tarihinde gün yüzüne çıkacak.Shenzen, Çin‘de düzenlenecek bir etkinlikte, Çin yerel saatiyle 14:00‘de sergilenecek olan telefon için gözler şimdiden Çin’e çevrildi. Bakalım OnePlus 6’nın lansmanı nasıl olacak. En dikkat çeken tarafı ise neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip, bu ekranda en dikkat çeken şey ise çentikli bir yapıya sahip olması elbette. OnePlus’ın çıkacak olan yeni amiral gemisi OnePlus 6 hakkında detaylar geldikçe sizlere aktaracağız.

OnePlus 6'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oppo Ekran Altı Kamera Prototipini Açıkladı!

Yusuf Karcılar

iOS 13.4 ve iPadOS 13.4 Güncellemesi Yayınlandı!

Buğra Noyan

İlk 5G’li iPhone Modellerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.